Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alkohol + szerencsejáték...

Alkohol + szerencsejáték függőség. Melyikről tudok leghamarabb leszokni?

Figyelt kérdés
Ha nincs pénzem, lopok, ha meg nyerek, akkor visszateszem a szüleim pénztárcájába az elkobzott összeget. Mostanában történt, hogy elittam a kocsmában a pénzemet, még 1000 forintos tartozásom is van, de azt majd valahonnan kifizetem... Ha nem adhatok fel legalább 3 puttót naponta, feszült vagyok, és depressziós. Ha nem ihatok, akkor ugyanez. Kb 1 éve tart ez az állapot, pszichológus semmit nem ér, pszichiáter meg csak lehúz, inkább eliszom azt a pénzt. xd Hogyan lehet megállni a dolgot?
2020. febr. 12. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy?! 63% hogy kamu a kérdés.
2020. febr. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1# Miért lenne kamu? Semmi értelme nem lenne, annak már viszont nagyobb jelentősége van, hogy segítsetek... 18 vagyok.
2020. febr. 12. 13:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Elso vagyok megint. Ha tudod hogy ez rossz, felismerted a problémát és nincs is rajtad semmilyen külso kényszer hogy ezt tedd, úgy értem senki nem parancsolja meg hogy ilyenekre cs*szd el a pénzt... Akkor nem értem miért nem tudsz magadtól leállni.
2020. febr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!