Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Váltsak pszichológust?

Váltsak pszichológust?

Figyelt kérdés

Xy problémákkal kerestem fel szakembert, de nem érzem, hogy ezeknek a megoldásán dolgoznánk és csak költöm a pénzt. Mindig kis dolgokon akadunk le, amivel el is megy egy óra.


1-2 dologra rájöttünk, 1-2 tanácsot is megfogadok, de ugyanúgy érzem még mindig magam, mielőtt felkerestem.


Van itt olyan, aki váltott szakembert? Jobb lett?


2020. febr. 12. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ez felmerült benned akkor mindenképpen válts! Nem érzed ott jól magad, nem érzed a haladást és az nem jó.
2020. febr. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

En is igy vagyok vele.

Ugy gondolom, ha mar valamivel kapcsolatban felmerultek kerdesek/erzesek, az nem veletlen es ott fognak maradni.

2020. febr. 12. 16:02
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Ha a terápiás szövetségeteeket egyébként jónak tartod (szimpatikus a személy és bízol benne) akkor nem kell váltani. A pszichoterápiának sokszor már a kezelés után érződik a hatása. Olyan mintha ledobnál egy érmét a tengerbe, megbolygatva vele az ottlevő dolgokat de nem érzed, hogy ott van míg le nem ért a fenékre.
2020. febr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze ezt is ertem. Csak penzkidobasnak erzem. Nem a konkret problemaim feloldasan dolgozunk, hanem azon megy el az ido, hogy az elmult latogatas ota mi tortent velem.
2020. febr. 12. 16:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezz rá hogy hogyan juthatsz közelebb az xy célhoz.

Pl önbizalom növelésre ne várj tuti receptet. Ott más irányból fogtok közeledni. Lassan

2020. febr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen problémával kerested fel!
2020. febr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!