Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Napi 1 szem 0.25 mg-os Xanaxtó...

Napi 1 szem 0.25 mg-os Xanaxtól kialakulhat függőség?

Figyelt kérdés
Este venném be, mert úgy érzem, hogy amíg szedtem könnyebben el tudtam aludni este.
2020. febr. 15. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen. Sőt, néhány hét után már adagot is kell növelned, mert hozzá fog szokni a szervezeted.


Az alvásproblémáidat ne gyógyszerrel kezeld, mert azzal csak időleges és csak a tüneteken segíts. A valódi okot keresd meg.

2020. febr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Függőség kialakulhat nyugtatótól. Valami növényi elalvást segítő szer lehet beválik. Melatoninnak is nézz utána!
2020. febr. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utolsónak igaza van. A macskagyökér (kifejezetten alvási problémákra jó, Valeriana a latin neve és ilyen nevű gyógyszereket is lehet kapni), komlótoboz (szintén, de elég rossz íze van), citromfű (megnyugtatja az idegrendszert), galagonya virághajtás (a szívre van jó hatással), stb.


Első voltam.

2020. febr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!