Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen orvoshoz forduljak?

Milyen orvoshoz forduljak?

Figyelt kérdés
Anyukám meghalt. Nem csak a gyász fáj hanem a múlt a jelen, nagyon sokat szenvedtem az életben és már nem bírom ezt a kínzó fájdalmat. Vas megyében lakok. Gondoltam kineziológusra de nagyon drága, 10.000 forint felett van talán 10.000 elmennék de drágább. TB támogatott pszichológus vagy pszichiáter nem foglalkozna velem annyit. Legszivesebben az egész életemet mostanáig valakinek elmondanám. Senki nem ért meg. Mindenki csak annyit mond hogy erős vagyok.
2020. febr. 17. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem!

Rokonok,barátok nem tudnának segíteni?Esetleg barát/barátnő?

Tudom nehéz feldolgozni,de az idő enyhíteni foglya a fájdalmat.Addig is kitartást.Tudom milyen rossz érzés,hogy nem értenek meg.Kutyád,macskád van?Engem a macskám megnyugtat.Próbáld ki.

2020. febr. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pszichiátert kerüld!Vannak bizonyos esetek amikor szükséges,de tapasztalaból mondom,hogy lehetőség szerint gyógyszerhez ne nyulj!Nem tudom milyen a lelki állapotod,de menj el inkább pszichológushoz szerintem .
2020. febr. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 jdfGabrella ***** válasza:
Menj szpichologushoz!
2020. febr. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van TB támogatott pszichológus. Kérj beutalót oda. Kineziológushoz ne menj semmiképp. Mikor anyukám meghalt, én elmentem, de meg is bántam. Őszinte részvétem!
2020. febr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!