Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért lettem ilyen, úgy...

Miért lettem ilyen, úgy érzem, összeomlik az életem?

Figyelt kérdés

Ezek az előzmények:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..


Ugyanolyan depresszióba kerültem szinte, mint ő... Keresek àllàsokat, különben előbb-utóbb éhen fogunk halni, de teljesen ki vagyok, hogy egy McDonald's -ban, vagy gyàrban kell dolgoznom életem végéig, nem csak àtmenetileg, mert apukàm nem tudom, helyre jön-e valaha.

Egyetlen vàgyam az volt, hogy szociàlis munkàs lehessek..azzal legalább lett volna biztos àllàsom, amit szeretek is, ha sokat nem is fizet... Úgy érzem, az egész életemet elcsesztem, miért vagyok ilyen depresszív alkat, miért nem lehetettem én ugyanolyan, mint bàrki màs, komolyabban kellett volna vennem a tanulàst, lehettem volna àllatorvos, csak azon töprengek, hogy itt a vàrosunkban velem egykorú az àllatorvos, és ő miért ilyen màs én miért nem lehetek olyan, ràadàsul, éppen keresnek oda dokit, most lehetne biztos jövedelmem, vagy a szomszédom egy idős velem, ő pl. gyógyszerész...szép nagy hàzuk van, férje, mindene. Nekem meg nem hogy a csalàd lehetősége lett oda, de minden..

Apukàm folyton óvott, nem nyüstölt, hogy tanuljak, hogy a talpamra kell àllnom egyszer, én meg a depresszió miatt csak halogattam mindent, meg azért mert egy f..sz vagyok...


2020. febr. 27. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Szia! Nem tudom hány éves vagy, de biztosan, tudom, hogy semmi nincs veszve. Itt vagy fiatal vagy, de te már el is temetted magad, hogy neked már neked úgyis mindegy. Pedig nem így van! Nem kell így lennie! Ha szeretnél valamit kezdj hozzá! Mert ha csak siránkozol azzal nem érsz el semmit! Nem ismerem a hátteredet, meg az élet körülményeidet, de én azt mondom ha szeretnél valamit akkor tegyél érte. Mert édesem te csak nyavajogsz hogy mit nem kaptál meg. Az a másik ember keményen megdolgozott érte, hogy jó élete legyen. Nem hullott az ölébe. Ha jobb életet akarsz dolgozz meg érte. Nem fog egy csapásra megoldódni, minden.
2020. febr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezeket mind tudom. A nagyjàbóli/jelenlegi életkörülmémyeim a belinkelt kérdésben vannak. Azt hiszem, súlyos depresszióban szenvedek, bànom hogy nem jàrtam el előbb szakemberhez, rendbe hozni magamat,most meg màr nincsen rà lehetőségem a pénz miatt, gyógyszert sem tudok szedni, ha dolgoznom kell majd valahol.
2020. febr. 27. 12:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Hozd rendbe az életedet, kezdd el még ma! Én is szedek depresszióra győgyszert és mégis tudok melette dolgozni. A kettő ne, zárja ki egymást, amíg depressziós vagy nem tudsz dolgozni. Tehat elso lepeskent menj el egy szakemberhez. Ha nincs penzed menj el tb alapon. Aztan ha ez meg van, es szeded rendesen a felirt gyogyszert akkor johet az allas kereses. Legyenek szempontok amik alapjan kivalasztod a munkahelyedet. Ha meg nem talalsztanulj kepzed tovabb magad, es utana helyezkedj el. Legyenek celjaid amiket megvalosithatsz. Eloszor is szedd rendbe magad sztan johet a tobbi
2020. febr. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én értelek, és ezt így is csinálnàm normàl estben, de mint a belinkelt kérdésben is írtam, anyagi gondjaink vannak, ha nem megyek el maximum 2-3 héten belül dolgozni, akkor lehet hogy éhen fogunk halni...Apukàm tönkre ment ebbe, szinte teljesen.. ő fog szedni gyógyszereket, amik ugye először felerősíthetik a tüneteit.. Nem képes elengedni a múltat, őszintén én sem, hogy egyetlen egy picike rossz döntés, az egész addigi életét tönkre tette, és a méginkàbb bàntja, hogy a csalàdjàét is..Minden maradhatott volna a régiben, amiért most màr szó szerint a fél karomat odaadnàm, ha akkor ott, ahol kamionnal meg kellett volna àllnia, kivenni a pihenőidejét , van egyetlen egy szabad parkoló hely, akkor nem veszti el azt az àllàsàt..de tudom, hogy ezen màr kàr agyalni, mert nem lehet visszacsinálni, de mégis képtelen vagyok elfogadni..
2020. febr. 27. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!