Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Ma napra már eljutottam oda hogy a napi előírt nyugtató ami 2 szem nem használ és nyolc darabot kell egyszerre bevennem csak igy hamar elfogy a gyógyszer. Mit tudok csinálni?
2020. febr. 27. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Láttam egy videót, ami azt mondta, hogy a gondolatok tartalmának és stílusának megváltoztatása segíthet. Ha a mentálsi tered olyankor is tele van mindennel, ismételt dolgokkal, amik vagy nem igazak, vagy más tudod őket szóval teljesen felesleges ilyenekkel spammelni a fejedet, akkor szerintem segíthet ilyesmi. Szóval automatikus gondolatok átformálása.


De azt is eltudom képzelni, hogy valami olyan dolog miatt szeded, amire teljesen más dolog kell.


Szóval szerintem az a fő irány, hogy nagyon részletesen meg kellene nézned, hogy mik a gondok. Külső fizikai környezetedben, munkában, személyes kapcsolatokban, anyagiakban stb. és akkor jobban értenéd, hogy mik tényleges gondok és mik ilyen mentálsi beragadások.


Én valami ilyen irányban indulnék el talán

2020. febr. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért nem hat, mert kialakult a tolerancia a gyógyszerre. Ne emelgesd az adagot, mert nincs felső határ. Keress fel egy addiktológust, és szokj le a nyugtatókról. Nagyon nehéz lesz, de megéri.
2020. febr. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!