Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Munkahelyi szorongás, illetve...

Munkahelyi szorongás, illetve stressz miatt a háziorvos felirhat nyugatót?

Figyelt kérdés
Ki, mit szed ilyen tünetekre, ami be is vált?
2020. márc. 1. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, írhat fel Frontint, xanaxot biztosan.


De! Megéri ez a munkahely, azt hogy csak nyugtatóval tudj bejárni, dolgozni?

Inkább keress egy másik helyet, hosszabb távon jobban jársz, mint ha elkezdesz gyógyszert szedni.

2020. márc. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, és melyik a jobb amire kevésbé lehet rá szokni? Ha 30 évnél fiatalabb vagyok akkor nem hajthat el, hogy nekem nem jár?
2020. márc. 1. 12:51
 3/5 anonim ***** válasza:

felír ha megindoklod


De a fiataloknak nem szeretnek nyugatatót felírni, ami jó.

Nem kellene már 20 on évesen nyugtatókra rászokni.

Esetleg próbálj meg másik munkahelyet keresni, lehet máshol jobban éreznéd magad.

2020. márc. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Citromfű és a kamillatea nyugtat. Na de inkább este javasolt lefekvés előtt meginni.Ne szedj semmi gyógyszert! Felesleges.Ezek mind mérgek a vesédnek.Még túl fiatal vagy.Nyugi.Végezz inkább mély légzőgyakorlatokat, ha rád tör az idegesség.Sajnos a munkahely mindenkinek a stressz forrása!
2020. márc. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmire nem mesz vele ha onmagaban szedsz nyugtatot. Illetve a szorongas meg a stressz ket kulon dolog. Kez a kezben jar, de a szorongas sokkal komolyabb betegseg. Inkabb kerj beutalot pszichiaterhez es o majd megmondja hogy kell-e szedned valamit vagy sem.

Nekem szorongasom van es antidepresszanst meg a xanax 24 oran at tarto verziojat szedem mindossze 17 evesen.

2020. márc. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!