Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szociális fóbiások, hogy...

Szociális fóbiások, hogy viselitek a minden napokat?

Figyelt kérdés

Miben gátol titeket a fóbia?

Fóbiásként is érhet el az ember sikereket?

Engem sajnos sok területen befolyásol.

Van, aki fóbiás és esetleg vezető pozícióban dolgozik vagy sok ember között?



2020. márc. 1. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Gyakorlatilag mindenben, és ahhoz hogy elérj valamit rengeteg akarat erőt és kitartást igényel.
2020. márc. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én még gimnázium utolsó évében vagyok, de évek óta nem sikerül ebből kigyógyulnom. Nagyon sokszor váltottam már osztályt emiatt.
2020. márc. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 yaurin válasza:
Én is szocfóbiás vagyok. Nagyon nehéz, hogy tulajdonképpen félek a saját embertársaim véleményétől. Az, hogy nem tudok rendesen beszélgetni emberekkel, tulajdonképpen mindenben gátol. Szinte mindenhez fontos a kommunikáció kisebb-nagyobb mértékekben. Viszont természetesen fóbiás emberek is érhetnek el sikereket, ez csak akarat kérdése. Ha tényleg akarsz valamit és küzdesz érte meglesz az eredménye. Persze érhetnek kudarcok is, de ez minden emberrel így van.
2020. márc. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!