Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Holnap meg kell tartanom egy...

Holnap meg kell tartanom egy másfél. Órás előadást. Valami jó tanács kéne mert nagyon félek?

Figyelt kérdés
Annyira félek, hogy görcsöl a hasam és már háromszor voltsm ma wcn, és hőemelkedésem is lett. Attól félek a legjobban, hogy megbetegszem és ott fog várni rám a sok ember. Persze az előadástól is félek, hebegni habogni fogok.De attól jobban, hogy el sem jutok addig.kéne valami lelki támogatás mert két napja már teljesen kész vagyok. Amúgy pánikbeteg vagyok, szóval elég durván hatnak rám ezek a dolgok.

2019. ápr. 13. 18:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%
Készülj fel jól az anyagból. És drukkolunk neked. Majd írd meg, milyen volt.
2019. ápr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Írjál le egy minél bővebb vázlatot. Ha nem is az egészet papírról felolvasni, de egy részletes tematikai leírás át tud segíteni a lámpalázas dolgokon. Nem fogsz legalább elakadni.
2019. ápr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonymousreview60 ***** válasza:
80%
Írj ki oldalanként max. 5 kulcsszót! Ezek segítségévelnadd elő otthon a négy falnak az előadást. Ha barát cagy barátnő meghallgatja, az a legjobb.
2019. ápr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
60%
Pánikbetegként érdekes ez, hogy előadást kell tartanod, persze a munkaterápia jó gyógymód. Mindenesetre próbáld megértetni magaddal, hogy most nem beszámolsz a hallgatóságnak arról, hogy te mit tudsz, hanem próbálod megtanítani őket arra, amit eddig még ők nem tudtak. Azaz te vagy az okosabb és hozzáértőbb.
2019. ápr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
A munkámból kifolyólag kell. Nem tudja senki, hogy pánikbeteg vagyok. Ilyenkor nagyon nehéz. Persze írtam vázlatot, meg 2 embernek már lenyomtam ugyan ezt 3 napja. Csak most soknak kell. 😣 Legalább ne lázasodtam volna be. Jó lenne már túl lenni rajta. Nem tudom miért ilyenkor nem tusok normálisan gonolkozni csak a rossz nyomasztó érzés van. Aztán amikor benne vagyok a szituációban akkor már mennek a dolog. Az államvizsga védésem is ilyen volt. Megkértem őket, hogy ülhessek, mert féltem, hogy elájulok. Olyan végeláthatatlan amit el kell mondanom. 🙁 Unni fogom az egészet.
2019. ápr. 13. 19:22
 6/20 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Mit írtam neked rosszul, hogy lepontoztál?
2019. ápr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Az a nehéz, hogy egyedül vagyok ma otthon és ilyenkor egyedül vagyok a szörnyű gondolataimmal, és ettől lesz minden ennyire rémisztő. Olyan hülyesegek jutnak az eszembe, hogy csak meg ne haljak addig, mert más nem tudja helyettem megtartani és muszáj megtartani. 😣 Aztán mindegy mi lesz csak végig tudjam csinálni. Tiszta vicc amit csinálok. Ma a közértbe is alig tudtam lemenni a szorongástól, holnap meg előadás. Jaj....🙂
2019. ápr. 13. 19:35
 8/20 A kérdező kommentje:
6. Nem én pontoztalak le. Mindenkinek zöldet nyomtam, hiszen most ez életmentő.
2019. ápr. 13. 19:37
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Én hosszú évekig nem tudtam rávenni magam, hogy elmenjek nyelvvizsgázni, hasonló okok miatt... De egyszer azt a tanácsot kaptam, hogy képzeljem azt, mintha pingvineknek beszélnék. Azóta bármi ilyen van, előadás vagy tényleg bármi, ahol szerepelnem kell, már nevetve megyek be a sok hülye pingvin közé. :) Ennyire egyszerű, pánikbetegként is. Sok sikert!
2019. ápr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ez jó 😁
2019. ápr. 13. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!