Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is éli így a mindennapokat?

Más is éli így a mindennapokat?

Figyelt kérdés
32 éves vagyok és a helyzet az,hogy total nem tudom mit kezdjek az életemmel. Fogalmam sincs mit akarok csinálni.Tanulnék de nem tudom mit.Egyik nap ezt akarom a másik nap azt.Csak sodródom az árral. Néha úgy érzem, hogy öreg vagyok ahhoz, hogy valami újba kezdjek.Nincs kedvem semmihez teljesen el vagyok lustulva.
2020. márc. 5. 20:32
 1/3 A kérdező kommentje:
A tanulással az is a bajom, hogy ennyi idősen kicsit fura pályakezdő lennék.
2020. márc. 5. 20:34
 2/3 anonim ***** válasza:
Költözz el otthonról és kezdd el eltartani saját magadat, majd jön az ihlet, hogy hogyan tovább, mi könnyíthetné meg, mihez lenne még érdemes érteni. Az ne zavarjon, hogy kezdő leszel bármiben. Felnőtt embert ez nem tarthat vissza. Egyszer mindenki volt kezdő. És amíg más azt tanulta, amit te még csak most fogsz majd, te közben kitanulhattál sok mást, csak nincs a homlokodra írva.
2020. márc. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem akarsz milliomos lenni, mint én ?
2020. márc. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!