Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikosok/szorongok! Ti...

Pánikosok/szorongok! Ti hogyan élitek a mindennapokat? Milyen tüneteitek vannak? Mit szedtek rá? Mi segített? Gyógyszer nélkül kinek mivel sikerült meggyógyulni? 27N

Figyelt kérdés
Én nekem most pár napja eldurvult folyamatos halálfélelem,szorongás,félelem a megörülestől.Néha elzsibbad a lábam meg a kezem is.Én bennt a lakásba vagyok egésznap,nem vagyok motivált.Nem tudom mit csináljak hogy újra a régi legyek az aki voltam egykor ezek a rossz dolgok előtt.A zsibbadás is lehet a szorongás vagy a pánik tünete?Orvoshoz jártam de nem tudott segíteni max.1hétig volt jobb.Sokszor voltam kilátástalanul betompulva de eddig sikerült kijönnöm ami fura hogy most már nem megy bármennyire is szeretném.Ugye van ebből kiút?Nem így kell élnünk?

2017. aug. 14. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Könyvet tudnék írni a pánikról, de most eltekintek tőle.:) A zsibbadás a szorongás/pánik tünete, meg az összes többi általad felsorolt dolog. Én 70%-ban már kijöttem belőle. Ami segített: Kideríteni, hogy mi okozza a szorongást, a problémákat megoldani, nem pedig elzárkózni előlük, vagy gyógyszerekkel elnyomni. Lassan visszaszoktatni magadat a normál dolgokba. Ezen kívül sport, jóga, relax, kreatív hobbik, barátok, nevetés, lazulás, és sok sikerélmény az élet minden területén. Ezt 4 fal között nem lehet elérni.
2017. aug. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljes hozzáállás és nézőpont váltás. Nehéz, de fejben dől el ez is. Merj kimozdulni, azokkal lenni, akikkel jól érzed magad és akik segítségével le tudod győzni a szörnyeket a fejedben.
2017. aug. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"Kideríteni, hogy mi okozza..." Az esetek 90%-ban nem fogsz kideríteni semmit. Mert szervi oka van. Én antidepresszánst szedek 2 hónap alatt rendbe tett és azóta semmi tünet már.
2017. aug. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!