Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mint, ha a mátrixban lennénk...

Mint, ha a mátrixban lennénk hirtelen rosszul lét mitől lehet és érzett más hasonlót?

Figyelt kérdés
Életem során 3x fordult elő, hogy minden előjel nélkül lezsibbadt a karom és a fejem közepe majd légszomjam lett és kórházba vittek. Nem találtak semmi szervi problémát és nem is vagyok "pánikolos". Szeretek emberek között lenni szeretem a tömeget és nem aggódok zárt helyen sem, ha egyedül vagyok. Mindig nyugodt állapotban itthon történt, furcsa illat vagy ízt éreztem, elkezdett kaparni a torkom, kicsit zsibbadni kezdett a kezem, aztán a fejem és következő másodpercben már azt érzem éreztem megfulladok mindkét karom vállamig zsibbad és a fejem is, mint ha az életemert küzdöttem volna, hogy még nem lehet vége. Néha úgy érzem szúr a mellkason és, mint ha mellkasom, hasam között valami a helyére (pattana) érzésem van, majd enyhe remegések jönnek rám és próbálok (észhez térni) mert elkezd homályos lenni ami történik körülöttem, mint ha folynék csak a térben. Ide jön a mátrix érzés, ugyan azok az emberek vannak körülöttem mint ha már megtortent volna zavartan érzem magam és egy (kintről irányított valaminek). Úgy érzem, mint ha minden csak egy (program sor lenne) úgy kell történnie ahogy megvan írva és a része vagyok, de mégis valami probléma van, mert nem érzem ezt a "valóságnak". Általában akkor van vége ha pihenek vagy haza értem és sokszor úgy ér véget, megrándulok, mint ha megutottek volna és minden a helyére kerül. Válaszokat előre is köszönöm, hogy mi lehet és miért történik ez velem? 22/F

2020. márc. 7. 16:29
 1/1 anonim ***** válasza:
A “mátrix érzésnek” az a neve, hogy deperszonalizáció/derealizáció. Az erős szorongás egyik tünete.
2020. márc. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!