Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék még a depresszióm...

Mit tehetnék még a depresszióm ellen?

Figyelt kérdés
Szedek antidepresszánst, de teljesen még sem érzem még magam jól a bőrömben. Jobb, mint előtte volt, de hiába szedem egy fél éve, azt nem sikerült kivernem a fejemből továbbra sem, hogy mennyire értéktelen vagyok, és nem érek fel másokhoz. Amikor belém jön, hogy másokhoz mérem magam, akikhez kevés vagyok, és hogy mennyire egy senki vagyok, akkor szomorú leszek, és valamikor az is előfordul hogy sírok.
2020. márc. 9. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Valószínüleg azért mert értéktelen vagy és nem érsz fel másokhoz.

Ha nem működik az anti-depresszáns, (és olyan betegséggel diagnosztizáltak amire az elvileg hatna, ez nagyon fontos) akkor az azt jelenti, hogy valami baj van az életedben amit meg kell oldanod. Nincs elég jó baráti köröd. Családi, munkahelyi, párkapcsolati gondjaid vannak. Ezek nem pszichológiai betegségek.


Próbáld meg szisztematikusan megkeresni azokat a dolgokat az életedben amikben nem érzed elég jónak magad, és mindent megtenni, hogy fejlődj bennük.

Hidd el jobb lesz!

2020. márc. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!