Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is érzete már, hogy...

Más is érzete már, hogy elértéktelenedik számára minden?

Figyelt kérdés

Túl gyorsan történtek a dolgok. 24 éves vagyok, 21 évesen dolgoztam életemben először. Átlagos családi körülmények között nőttem fel, és 3 testvérem van. Én voltam mindig a középső gyerek akinek mindenért 2-szer annyit kellett küzdeni, akár a figyelemért is.

Ez a küzdés a munkámban is velem maradt, 2 év alatt vezető lettem. A legszigorúbb mindig magammal voltam.

Most 24 évesen azt érzem, hogy megrekedtem, nem tanultam meg a pénzzel bánni, és nem tudok örülni. Üres lett minden. Pedig megvan mindenem, és sosem tudom azt érezni, hogy elég, sosem vagyok elégedett.

Mostanában elkezdtem önbántalmazást, múltkor szétkarmoltam mindenemet. Úgy érzem fáj a semmi. Pszichológushoz járok, gyógyszert szedek, és haragszom a világra, hogy ok nélkül szarul vagyok. Egyre gyakrabban vannak öngyilkosságra irányuló gondolataim. Kórházban is voltam, de kijöttem mert nem volt rám jó hatással. Nem értem mi történik.


2020. márc. 9. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Olvasva a soraid nekem úgy jön át te a pénzben méred az értéket, és talán pont ez az ami ezeket az érzéseket generálja. A pénz jó ha van, de kiegyensúlyozott életed nem lesz tőle. Nézz mélyen magadba, csak te tudhatod hogy mi hiányzik az életedből. Talán szükséged lenne egy társra akivel felfedezheted a világot.
2020. márc. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van társam.
2020. márc. 9. 23:27
 3/3 A kérdező kommentje:
És nem tudom mi hiányzik, de az nagyon
2020. márc. 9. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!