Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem értem sokan miért szaladna...

Nem értem sokan miért szaladnak pszichiáterhez meg pszichologushoz ha valaki azt mondja meg akarja ölni magát?

Figyelt kérdés
Mindenki ugy csinálja az életét ahogy akarja.
2020. márc. 11. 16:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem meg halottnak a csók, hogy én mit írok ide, most nagyon menő dolog lett lefosni meg kritizálni azt, aki szenved, mert ugye "másnak is vannak gondjai, sőt sokkal rosszabbak, meg afrikában éheznek"

Kérdező, igazából te nem fejtetted ki, hogy mire gondolsz, én meg inkább a válaszokon húztam fel magam.

2020. márc. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Én nem fostam le a gondját a másiknak.Mit nem fejtettem ki?
2020. márc. 12. 21:53
 13/14 A kérdező kommentje:
"Azért mert nem akarnak meghalni csak figyelemre vágynak. Aki meg akarja tenni megteszi. Akármilyen tudatállapotban is. Képes dönteni." Nem lehet általánositani hogy mindegyik figyelemre vágyna.Van aki tényleg szenved és segitséget akar igy kérni.Nekem is volt hogy mondtam hogy nem birom tovább és utánna mondtam vigyenek el a pszichiáterhez.
2020. ápr. 10. 14:28
 14/14 A kérdező kommentje:
"Mert az emberek álszentek és amiért ők maguk nem merik megtenni, mert mindennél jobban rettegnek a haláltól, irigyek rád, amiért te legalább gondolatilag eljutottál oda, hogy nincs semmi értelme az életnek." Miért lennének irigyek?
2020. ápr. 10. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!