Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Durva dührohamokat kapok...

Durva dührohamokat kapok amikor felkapom a vizet üveges lesz a szemem ordibálok. Közben folyik a nyálam remeg a kezem vörös az arcom és sírok is miért? Persze tőrök, zúzok múltkor vérzett a kezem. A helyes írási hibákért ne haragudjatok.

Figyelt kérdés
2020. márc. 11. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
És ezzel mi itt mit tudunk kezdeni?
2020. márc. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6%

Gyógyszeres lobotómia.


Ezt kérd a dokidtól, segít!

2020. márc. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ért valami nagyobb trauma,amit nem bírtál feldolgozni,és fortyok benned a düh? Esetleg menj el dokihoz,mert ezt szerintem kezeltetned kellene,már csak a saját érdekedben is.
2020. márc. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Ne aggódj akkor, ha gyászolsz, ha mások hozzák ezt ki belőled, ha trauma ért, ha fájdalom van benned. De azért figyelj oda magadra.
2020. márc. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát pl. borderline-oknak is lehet ilyen dührohamuk. Meg más bajt is jelezhet. El kéne menni pszichiáterhez, lehet, hogy egy sima gyógyszerrel elmúlnak, és rendbe jössz.
2020. márc. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 szamo77db ***** válasza:
Lobotómiát ne engedj, főleg ne kérd, mert nem lesz belőled többet ember. Keress utána a neten, még nézni is szörnyű! A lobotómia az agy homloklebenyének károsítása sebészileg vagy gyógyszerrel. Kérjél nyugtatót, altatót, de lobotómiát ne! Egyébként azt hiszem, ma nem is csinálják már. Szörnyű, ha meglátod, elmegy a kedved tőle!
2020. márc. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok választ.Nagyon sok fájdalom csalodás ért már az életbe meg se bírom már számolni menyi.Régen anya nagyon sokszor megvert minden nap sokat kaptam. lehet ezért?
2020. márc. 11. 19:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, lehet azért. Pszichiáter szakemberhez kell fordulni, nekik vannak ilyen problémákkal tapasztalataik.
2020. márc. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lobotómiát szerintem eleve nem is végeznek. Egyébként nagyon ízléstelen és empátiát mellőző dolog ezt ajánlani.


Egyébként a dühroham több betegség tünete is lehet, pl. személyiségzavarok (nárcisztikus és borderline), illetve úgy tudom, autistáknál is van, ha valami nagyon bekavar náluk. Akár egy hang, vagy villogás, ami zavarja őket.

2020. márc. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!