Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki megmondaná, mi folyik...

Valaki megmondaná, mi folyik körülöttem? Szorongás, kimerültség, összeomlás?

Figyelt kérdés
Tehát röviden a következő a problémám. Mióta elkezdődött az iskola (végzős év gimiben) rengetegszer érzem magam fáradtnak, ha valami nem úgy sikerült ahogy szerettem volna, elcsuklik a hangom, bekönnyezek, majd elengedek pár könnycseppet. Mindenki rám akarja kivetíteni a gondjait.(legalabbis így érzem, holott az eszem tudja, közel sem így van). Rettentő érzékeny vagyok mindenre, fel tudom kapni a vizet, de az idegesség helyett szimplán csak elszomorodok és szívem szerint sírnék. Viszont az eletemmel abszolút semmi problémám nincs, jó baratok, jó szülők. Lehetséges hogy szimplán csak az iskola, és a magamnak megfelelni akarás teszi?

2018. okt. 3. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ősz van :) Ez kicsit mindenkit elkap. Meg a tél is. A sötét, a hideg. Más dolgaink érzékenyednek ki. Kinek mennyire épp.
2018. okt. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vitaminhiány. Szedj be valamit
2018. okt. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!