Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A virus hallatán mi a Francért...

A virus hallatán mi a Francért vásárolják fel az emberek a fél világot mások elől?

Figyelt kérdés

A virus idősekre meg betegekre veszélyes, másokra nem, mégis azt látni, hogy tegnap pl az egyik barom 41 csomag wc papírt, az összes csomag zsebkendőt, meg minden gyümölcs/zöldség legalább kétharmadát megvette egy csomó konzerv társaságában.

Az ilyeneknek elment az eszük? Az egyetlen halott is azért halt meg, mert ő eleve rákos beteg volt, nem pedig a virus vitte el. Akkor minek ez a felhajtás?

Az influenza is jön minden évben, mégsem raboljuk ki a boltokat!

Legszanalmasabb, hogy még a gyógyszertár is szinte teljesen üres volt, pedig csak fájdalom csillapítót akartam venni.

A másik meg, tegnap egy FIATAL, EGÉSZSÉGES srác félre nyelt és köhögött tőle, ha ÉN nem segítek neki, megfullad, mert mindenki más úgy nézett rá hogy mindjárt meglincseli.

Mi ez a szánalmas viselkedés? Undorító...


2020. márc. 18. 06:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%

Ez a hisztéria. Ha visz valamit a szomszéd, én viszek belőle kettőt. Hogy legyen(mit kidobni).

Ez a viselkedés a szűk esztendőkben rögzült (háborúk, rossz termés, és hasonló), amikor az emberek csak ilyen módon tudtak túlélni.

2020. márc. 18. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%
Ki kellene kapcsolni a TV-t, lelőni az Indexet, bezárni a nyugdíjasokat egy ideig házi karanténba. De ez nem elég szenzáció nekik.
2020. márc. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Hiszti, pánik

De ma pl én is elmegyek már nagybevásárolni, mert szerintem jövő héttől lakhelyelhagyási tilalom lesz, akkor még nagyobb pánik lesz és nem vagyok hajlandó a tömeghiszti közepén boltba menni, így is utálok vásárolni

2020. márc. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
21%
Az ember aki ezt a sokmindemt vásárolta,mondta Neked,hogy ezt mind magának veszi? Vagy esetleg önkormányzati dolgozó és bevásárolt,hogy összekészítsék az S.O.S csomagokat... de biztos nem,csak egy bunkó aki bevásárolt,mert mind bunkó aki nem 2 guriga wc papírt vesz 😑
2020. márc. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Igen, az a barom akiről beszéltem 1 utcával lakik arrébb, egyedül él és egy gyökér. Ok nélkül nem szólok le így senkit sem, de látom itt is van még egy lelkileg "stabil" ember.
2020. márc. 18. 07:03
 6/25 anonim ***** válasza:
82%

Hétfőn voltam be a postára kettő halaszthatatlan tértivevényes levélért tünetmentes 24 éves lányként.


Gyakorlatilag meglincseltek, nem viccelek és "bezárt az iskola, otthon kellene tanulniuk, nem csavarogni, terjesztik a vírust". Nem is vagyok iskolás. Az, hogy a nyugdíjasok meg özönlenek, az nem baj, maradnának a seggükön...


Tescoban meg a nyakadba köhög érted a 32 kilo lisztje meg kosárban. Kirántott wc papírt esznek..


Hétfőn még drogériában voltak tusfürdők stb., állítólag az sincs. Metrót teljesen kifosztották, ami ehető és mozdítható volt. Kivéve a rizs... Pedig azon önmagában is el lehet élni.


Meg CSAK MAGÁRA GONDOLNAK. Az nem baj, hogy ő elvisz 100 kg lisztetha a következőnek egy sem jut. Valami krolátozás kellett volna.

2020. márc. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Én azt remélem, hogy mivel a sok iq bajnok már felvásárolta a boltot, van már mindene, így ő már nem jön ki a házból... ezáltal van esély arra, hogy mi, nyugodtan meg tudjuk venni a szükséges dolgokat. Hiszen folyamatosan töltik fel a polcokat, legalábbis ezt tapasztaltam a pécsi Árkádban lévő Intersparban. Munkaidőben, vagyis ebédszünetben ugrok ki gyorsan, megveszem ami aznapra kell, hazaviszem és jövök is vissza dolgozni. Gyorsan végzek mindennel, egyelőre bevált.
2020. márc. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég beszéltem egy olaszországban (Milánó környékén) élő ismerősömmel. A kérdést nem is értette, hogy a boltokbat mennyire üritették le. Egyedül a fertőtlenítő a hiánycikk, minden más van.

Senki sem fog éhenhalni. Értetlenül állok én is ezelőtt.

2020. márc. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Na, akartam wc papírt venni, mert csak pár guriga van otthon, de ezek szerint spórolás lesz vele, mert nem volt a metroban 🤦‍♀️😂
2020. márc. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
És a következő nyugdíj hamarabb érkezik! xD
2020. márc. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!