Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A virus hallatán mi a Francért...

A virus hallatán mi a Francért vásárolják fel az emberek a fél világot mások elől?

Figyelt kérdés

A virus idősekre meg betegekre veszélyes, másokra nem, mégis azt látni, hogy tegnap pl az egyik barom 41 csomag wc papírt, az összes csomag zsebkendőt, meg minden gyümölcs/zöldség legalább kétharmadát megvette egy csomó konzerv társaságában.

Az ilyeneknek elment az eszük? Az egyetlen halott is azért halt meg, mert ő eleve rákos beteg volt, nem pedig a virus vitte el. Akkor minek ez a felhajtás?

Az influenza is jön minden évben, mégsem raboljuk ki a boltokat!

Legszanalmasabb, hogy még a gyógyszertár is szinte teljesen üres volt, pedig csak fájdalom csillapítót akartam venni.

A másik meg, tegnap egy FIATAL, EGÉSZSÉGES srác félre nyelt és köhögött tőle, ha ÉN nem segítek neki, megfullad, mert mindenki más úgy nézett rá hogy mindjárt meglincseli.

Mi ez a szánalmas viselkedés? Undorító...


2020. márc. 18. 06:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Metróból, ami mozdítható ki van fosztva...
2020. márc. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
A sok hollywoodi film és sorozat megteszi hatását.
2020. márc. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kirántott wc papírt esznek xD Én ezt hétfőn látram a saját szememmel. Liszt, liszt...


De a metró nagyon durva volt, fagyasztó szekrények üresek, minden...

2020. márc. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! 4-es vagyok. Ne haragudj,hogy mertem ilyet feltételezni az elmúlt évek tapasztalatai alapján,miszerint nagyon sok a 💩 ember,hogy csak megszólni akarok 0 háttétinfó nélkül.

Sajnos a virus miatti zárolások okolhatók azért,hogy a gondolatolvasós sulim most nem tart oktatást emiatt nem láttam a gondolataid.

Nekem nincs azzal bajom,hogy bevásároltak,lesz hova menni fosztogatni,na jó nem ☺ Ami miatt viszont a bicska kinyilik a zsebemben:

1.folyton arconköhögnek

2.a maszk helyzet,láttátok,hogy vaterán meg jófogáson 5-75 ezer között árulják? Nooormális? Egyik eladó már nem emlékszem mennyi darabot árult de kiszámoltam,ha eladja őket 6.5 milliót keres 😮😮

Ennek örömére veszek aktív szénszűrőt és a teljes arcos minta alapján varrok idős apósomnak belül zsebest ahol a szénszűrőt lehet cserélni. A semmitől pont többet ér.

2020. márc. 20. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Semmi gond, megértelek :)

Igen, szinte katasztrófa helyzet állt fel Már most az országban. A gazdaság romlik, minden rohadt drága, az emberek meghülyülnek, sőt, még az árfolyamok is repkednek.

2020. márc. 20. 07:52
 16/25 anonim ***** válasza:

Igen,az árak kezdenek elszállni rendesen,viszont nem értem a miértjét. Ugye ezelőtt az időjárás és az üzemanyagár emelkedésre fogták. Na most... időjárás olyan amilyen,üzemanyag ár zuhan. Ok,az árfolyam is rosaz. Egyik részről sajnos,mert az árak elszállnak,viszont én euróban kapom a fizetésem...De nem fog kárpótolni.


Lesz baj,nem is kevés. Amitől én félek,hogy a párom kiesik a munkából és ha nem kap fizetést akkor lenullázódunk. Lakbér+rezsi+számlák+étel és hogy jobb legyen,végrehajtónak bukott hitel miatt havi 107. Ezt egy fizetésből ha megfeszülök sem fogom tudni fizetni. Ha egyiket nem fizeten,utcára kerülünk. Ha a másikat nem,viszik az aztót és apám házát(ezekre az otp tévesen terhelt,de nem veszik már le)

2020. márc. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Hát most haveromnak nem is akar fizetni a munkaadója, mondván ha nincsenek bent, nem dolgoznak, minek...
2020. márc. 23. 08:38
 18/25 anonim ***** válasza:

Én nem magától a vírustól félek. Sokkal inkább attól, hogy a munkámat már elveszítettem miatta, vendéglátásban dolgozok. Rengeteg hír kezdett el terjedni, kijárási tilalomról, leálló tömegközlekedésről, összeomló gazdaságról és emelkedő élelmiszerárakról.

Szerintem a lakosokat jobban kéne tájékoztatni, hogy legyen idejük megemészteni a változó körülményeket. Akkor talán elkerülhető lenne a pánik.

Egyèbként sok ismerősöm van aki az idős szüleinek is vásárol, hogy ne nekik kelljen mászkálni ebben a helyzetben. Így adott alkalommal van, hogy 3 háztartásra vásárol.


Ez a vírus az interneten terjedt el a leggyorsabban. Ezért már az első megbetegedéseket is hatalmas pánik fogadta. Az emberek 80%-a mondta le utazását. Ezért a belvárosi éttermek bevétele is 80%-ot esett, bezárni kényszerültek, ez érínti a beszállítókat és így gyűrűzik felfelé minden ágazatra. A legdurvább következménye ennek az egész vírusnak a gazdasági válság lesz.

2020. márc. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Teljesen érthető.

Én inkább attól tartok, hogy nem lesz jövőnk/jövőm. 19 vagyok, még tanulok. Most az is kérdéses, hogy egyáltalán vizsgánk lesz-e. A tanárok egy része pedig az online oktatást nézve nem valami rugalmas, hogy úgy mondjam. Lassan a pénzzel is bajban leszünk. Igazából már vagyunk is... De teljesen tehetetlen vagyok ebben az ügyben. Minden nap kivétel nélkül, minimális pihenéssel tanulok. Túl hajtom magam, de muszáj. Valahogy... Nem is tudom, hogy fogalmazzam ezt meg. Az utóbbi időben úgy érzem, nem lesz valami könnyű az elkovetkezendo pár év. Főleg, ha Orbánnak teljhatalmat adnak,amiről szó volt pár napja.

2020. márc. 24. 08:46
 20/25 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok ilyen dolgok ellen. De a megérzéseim ritkán csalnak, és úgy érzem, ő/ők valamit terveznek, titkolnak. Ami baj.
2020. márc. 24. 08:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!