Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan enyhithetnem a szorongast?

Hogyan enyhithetnem a szorongast?

Figyelt kérdés
Csutortok ota azt erzem ha a munkahelyemen vagyok, hogy menten elkap a panikroham. Hetvegen otthon nem volt semmi bajom, de sokat pihentem, aludtam. Allandoan rajtam van ez a szorongas, agyalok is azon, hogy mi van ha rosszul leszek, pedig mar korulbelul 2 es fel eve nem volt panikrohamom, csak eros rosszulletem. Szedek gyogyszert, de most ugy erzem, hogy nem vagyok jol. Mar arra is gondoltam, hogy nem e a cukrom orult meg, mert csutortokon benyomtam egy csokis csigat, es utana lettem rosszul. Szabalyosan vert a viz, menekulesi kenyszerem volt, meg zavart voltam, nem akartam semmit csinalni, haza vagytam aludni. Mas tunetem nem volt, tipikus panikos remeges, szivdobogas sem. Valoszinu kozrejatszik az, hogy a heten fog megjonni a menzeszem, az idojaras is meg van orulve, meg minden a korona korul forog, panikolnak az emberek. Ha tehetnem egesz nap fekudnek az agyban es aludnek vagy csak pihennek a sotet szobaban. Hogy tudnam magamat kirangatni ebbol?
2020. márc. 23. 11:49
 1/2 A kérdező kommentje:
Olyan mintha ilyenkor egy teljesen mas allapotba kerulnek, es mintha soha nem akarna veget erni.
2020. márc. 23. 11:51
 2/2 anonim ***** válasza:
2020. márc. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!