Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pedofil vagyok. Ez elegendő...

Pedofil vagyok. Ez elegendő indok lehet arra, hogy asszisztált öngyilkosságra jelentkezzek Svájcban, vagy bárhol, vagy el fognak utasítani?

Figyelt kérdés

Sose bántottam egy gyereket se, de akkor is utálom magamat a vágyaim miatt, egy csomó öngyilkossági kísérletem volt már. Kértem orvosi segítséget több helyen a pedofília leküzdéséhez, de Magyarországon ez reménytelen.

Most azon gondolkozok, hogy elutazok valahová, ahol legális az eutanázia, asszisztált öngyilkosság, csak fogalmam sincs, hogy hogy működik a dolog, mennyibe kerül, és, hogy elegendő indok-e az, hogy pedó vagyok és úgy érzem, hogy nem érdemes élnem emiatt. Amúgy 30 éves vagyok.



2020. márc. 25. 01:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%
"Tudtad, hogy a gyerekeket megerőszakolók csak elenyésző hányada pedofil? Legtöbbször a saját apjuk az elkövető, mert már az asszony nem dug vele..." És te tudtad hogy ez hazugság? Egy: Nem a nő miatt erőszakolja meg a gyerekét az ilyen söpredék. Kettő: aki az állítólagos szex-hiány miatt bántalmazza a gyerekét, az pedofil. Ugyanis aki nem pedofil, az vagy válna, vagy szeretőt tartana, vagy ku.rvához menne. Úgyhogy tisztelettel megkérlek: Ne hárítsd a nőkre a felelősséget a pedofil söpredék tetteiért.
2020. márc. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
37%
Most komolyan győzköditek a pedót, hogy maradjon életben? Hát ki a faxt érdekel, csináljon magával amit akar. Egy őrülttel kevesebb. Lehet lepontozni, de nem értem miért lett manapság divat, hogy mindenki lelkét ápolgatni kell.
2020. márc. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 robi1980 ***** válasza:
25%

"Kértem orvosi segítséget több helyen a pedofília leküzdéséhez"


Van neked egy tuti tippem.

Csinálj valamit, ami miatt betesznek a sittre. (Ne erőszakos bűncselekményt persze. Nagy értékű bolti lopás pl...)

Mondd el a sitten, hogy pedofil vagy.

Még az is lehet, hogy kigyógyulsz... :D

2020. márc. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
6%
Szerintem mennj ki egy játszótérre vagy strandra ahol sok a gyerek azt verd ki a brét.
2020. ápr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Hogy legyen valamilyen értelmes válasz is:

Sokan küzdenek ezzel, de nem mindenki hajlamos ilyen nemes tettre, viszont ez szerintem szükségtelen. Ha 30 éves korodig nem bántottál senkit, akkor véleményem szerint kordában tartod a dolgokat. Képes lennél annyi pénzt költeni az eutanáziára? Akkor miért nem fordítod inkább a gyógyulásodra? Nem csak Magyarországon vannak orvosok, elmehetsz akár hová, ahol segíthetnek, kezelhetnek, adhatnak gyógyszereket. Ha nem akarsz gyerekeket bántani, akkor nem is kell, illetve nem is fogsz. Le lehet küzdeni, csak hinned kell magadban.

2020. ápr. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Engem kiskoromban molesztált egyszer egy idős férfi, (semmi durva, szerencsére anyámék időben észrevették..).


Viszont az az ember nagypapa volt.. El sem tudom képzelni, és csak remélem, hogy az unokáit nem kísérelte meg fogdosni. Annak a gyereknek a hátralévő szexuális életét egy életre taccsra vágná egy pedofil.


A blgo,hu-n olvastam hasonlót, ahol a nő rokona molesztálta gyerekkorában.. Alig dudta feldolgozni, ráadásul pont olyan felnőttek teszik tönkre lelkileg örökre őket, akikben megbíznak... A szívem összeszorult mikor olvastam a sorait, mit élt át.


Ne akard senkiben ezt a nyomot hagyni, ne akard tönkretenni egy emberéletet. Nem kell szerintem megölnöd ehhez magad.. HA 30 éves korodig fel tudtad fogni, hogy amit teszel az mi, és mivel jár, sot is tudod, és tudni fogod. Gondolom ezt elégnek érzed ahhoz, hogy ne nyúlj gyerekhez, igaz? Ha kételkedsz benne, olvass utána nyugodtan áldozatoknak, és el fogja venni a kedved a vágyaidtól, kijózanítanak. Eldöntöd hogy nem lépsz meg ilyet soha és nem is teszed.


Gyógyszereket tudsz esetleg szedni, amik elnyomják a nemi vágyadat, ezeket tudod kérni. Ha nem bántasz senkit és tudod kontrollálni, kerülöd a gyerekeket, nem feltétlenül az öngyilkosság a megoldás. Sose tedd tönkre lelkileg egy gyerek életét sem.

2020. ápr. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
31%
Addig nincs semmi baj, ameddig nem bántasz senkit. Én úgy gondolom, hogy ha az eutanáziához el tudnál utazni, akkor el tudsz menni külföldre, hátha ott tudnak neked segíteni. Mellesleg, én múltkor egy kisgyerek megölését terveztem, hogy ölöm meg, hova megyek utána, mit csinálok a holttestel, stb. Nem tettem meg. Nincs semmi baj, ameddig a vágyak csak benned élnek, és nem engeded szabadon őket. Nyugi, mindenből van kiút
2020. máj. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
12%
Bréko bréko
2020. máj. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%

Fizess be ejtőernyős tanfolyamra, vagy legyél alpinista, vagy változtass az életeden. Valami komoly dolgot csinálj. Menj el tűzoltónak. Éld az életet, legyél hasznos. Elmehetsz elfekvőbe időseket segíteni, ápolni. Válts! Dolgozz keményen, és légy hasznos tagja a társadalomnak. Áthelyezed ezzel a hangsúlyt, új értéket teremtesz. Hajrá.

Én haldoklom fiatalon, mit nem adnék egy egészséges életért. Mindig hasznos tag voltam, és szerintem ez a helyes cél.

2020. szept. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!