Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van valakinek pozitív tapaszta...

Van valakinek pozitív tapasztalata Frontin rövid távú szedésével kapcsolatban? Minimális szorongásra. Addiktív? Többi lent.

Figyelt kérdés

Az egyik legnépszerűbb nyugtató Magyarországon. Háziorvosok kérés nélkül írkálják mindenkinek tudom.

Egyrészt, mert kis dózisban nem olyan veszélyes pl. 0,25 m/nap, de sok embernél azért kialakul a tolerancia. Sokan több milligrammig feltornásszák évek során. És nem is próbálják letenni. Vagy már tényleg olyan dózisban szedik, hogy nagyon nehéz.


Szóval a kérdésem az lenne, hogy épp ésszel szedve gyógyíthat is, vagy csak tünetet nyom el és abbahagyás után újból minden a régi?


Nekem kisebb izgulásra, remegésre kellene (mikor új emberrel találkozom, régi ismerősök, konferenciák stb). Egyéb ilyen krónikus depresszió stb nincs.

Tehát arra gondoltam, hogy ez az izomlazító hatása miatt működne, ezzel párhuzamosan menne a pszichológus is.



2020. márc. 29. 21:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Néha beszedek este 3 db 0,25mg-ot de már énse erzem úgy meg a hatását és nem sokat segít az alvásban így valószínű emelnem kéne de inkább próbálom elhagyni.
2020. ápr. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én 10 éve szedtem reggel-este 0,25-öt, mert volt egy infarktusom, négyszeri újraélesztéssel, és jelentősen megrázott az élmény. :D Aztán két-három hónap múlva elhagytam, csak ha valami idegesítő helyzet volt kilátásban, akkor bekaptam egyet, ez úgy heti egy volt átlagban, annyiszor vagy a család, vagy a munkahely átlagban fel is baszott. :D Aztán ezt is elhagytam, de a mai napig van nálam 4 szem, gondoltam, ha netán vezetek és elcsapok valakit, szemlátomást a saját hibámból, akkor már hadd ne haljak bele ott a lelkifurdalásba. Pedig lehet, hogy jobb lenne, ahogy egyre idősebb vagyok, mert ha nem a szívem visz el gyorsan, akkor valami sokkal kellemetlenebb, lassúbb folyamat, rák, agyérelmeszesedés, satöbbi. :D Viszont ezzel együtt is igyekszem elkerülni, hogy kivasaljak valakit. :D

No de már az infarktus után begyűjtöttem a Frontin kellemetlen hatásaival kapcsolatos olvasmányokat, konkrétan agyzsugorodás, bár a hosszabb távú nagy adagoknál. Ezek azért nem voltak megnyugtatóak. :D Az a gyanúm, hogy már a 2-3 hónapi szedés is okozott átmenetileg idegrendszeri problémákat, konkrétan azt, hogy viszek ki egy golyóstollat a szobából, és puff, leesik. Mintha valaki rövidrezárná az izonvezérlőket is, meg az érzőidegeket is, mert nem érzek semmit, se azt, hogy kinyílik a markom, se semmit, és semmi bajom, semmi testrészemmel, csak éppen már a földön pattog az eszköz... Pohárral sosem történt ilyen, meg nitroglicerinnel sem (az nincs is itthon, mondjuk), hálistennek.

2022. jún. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!