Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Agresszív vagyok szerintetek...

Agresszív vagyok szerintetek is? Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Sokszor előfordul, hogy ha valamit nem tudok megcsinálni, vagy valaki megbánt akkor ököllel ütöm az arcomat. Néha tárgyakat is szoktam. Olyan is előfordult, hogy falcoltam és közben örültem a fájdalomnak, szó szerint sírva nevettem, és közbe rettegtem magamtól. Régen nagyon türelmes voltam, de mostanában minden kihoz a sodrómból. Amikor bántom magamat tudom, hogy nem kellene, de nem vagyok képes leállni, addig nem nyugszom meg ameddig nem érzek fájdalmat. Pszichológushoz nem mennék, mert képtelen lennék elmondani neki.

20L


2020. márc. 30. 23:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Dühkezelési probléma. Azt nem tudom, mitől.

Nekem gyerekként volt ilyen.

2020. márc. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ide a pszichológus is kevés lenne, inkább pszichiáter kéne, de gondolom, neki ugyanúgy nem akarnád elmondani. Teljesen megértelek, én se tudnék a bajaimról egy vadidegennek beszélni. Viszont nem nagyon látok más utat, ami eredményre vezethetne.


Nem lehet, hogy esetleg mostanában lett stresszesebb az életed, vizsgák/új munka stb.? Ilyenkor előfordul, hogy a külvilág felé nem tudja kiadni magából az ember a felgyülemlett stresszt, és szélsőséges esetben önbántalmazáshoz is vezethet. Bocs, ha nagyon mellélőttem, de én is a magamban, elvonulva dühöngő típus vagyok, ezért valamennyire ismerős helyzet.

2020. márc. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!