Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sírni tudnák, annyira idegesít...

Sírni tudnák, annyira idegesítenek egyes zajok, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Ha a közelemben valaki magozik,eszik beleőrülök. Van amikor annyira idegesít, hogy sírok. Ha megy egy video és leáll, mert nem elég jó a wifi attól is elborul az agyam és sírok az idegességtől. Mit tehetnék, hogy ne legyek ennyire érzékeny külömböző hangokra?

2020. ápr. 1. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Te pszichiátriai eset vagy, tehát (ha véget ér a járvány), keress fel egy pszichiátert. Ha teheted, magánrendelésen.
2020. ápr. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Sírni tudnék*


:)

2020. ápr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%

Engem is nagyon tudnak zavarni egyes zajok, ez valamilyen szinten normális, sokan vagyunk így. Nekem akkor szokott rosszabb lenni, ha alapból idegesebb vagyok, neked ez mióta van?

Lehet, hogy segítene, ha ennél időnként valami enyhe gyógynövényes nyugtatót (pl.: [link] vagy [link] nekem ezek jók szoktak lenni amikor úgy érzem, hogy túl ideges vagyok általánosságban.

2020. ápr. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mizofónia?
2020. ápr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
Az, hogy rossz a wifi, az nem zaj, tehát nem csak a hangokkal van bajod. Szimplán idegbeteg vagy.
2020. ápr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!