Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez lehet bipoláris személyiség...

Ez lehet bipoláris személyiségzavar vagy valami más?

Figyelt kérdés
Vannak olyan napjaim, amikor a semmiből úgy érzem, hogy úgy is meghalok meg nem sikerül úgyse semmi meg nem érdekel semmi. Más napokon meg teljesen boldog vagyok, teljesnek érzem magam, úgy érzem minden sikerülni fog. Ezen kívül még van, hogy elmondok valamit valakinek vagy leírom neki és abban a pillanatban úgy érzem, hogy valami nagyon jót csináltam, bátor voltam vagy hű de megmondtam a tutit. Egy másik napon pedig úgy érzem azt nem is én mondtam, teljesen más ember lett volna.

2020. ápr. 3. 22:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Az utolsó mondat után elfelejtettem hozzátenni, hogy ilyenkor csak imádkozni tudok, hogy meg ne tudja valaki mit mondtam vagy írtam.
2020. ápr. 3. 22:23
 2/4 anonim ***** válasza:

Olyan, hogy "bipoláris személyiségzavar" nem létezik.

Amire te gondolsz, az a bipoláris zavar és nem, ezek alapján nem tartom valószínűnek, hogy bipoláris lennél. Ha nagyon aggódsz emiatt, akkor kérdezz rá a háziorvosodnál, ha ő indokoltnak látja, ad beutalót pszichiáterhez és ő majd fog tudni választ adni.

2020. ápr. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nincs olyan, de először összekevertem a borderline személyiségzavarral és így jött össze.
2020. ápr. 4. 12:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el egy pszichológushoz és őt kérdezd meg erről, ne random embereket az interneten, akik lehet hogy nyolc általánost sem végeztek el... A te érdekedben
2020. ápr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!