Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyjából 1 éve kezdődött nálam egy enyhe szorongás, ma már odáig fajult a dolog hogy kb percenként hangulatingadozásaim vannak, folyamatosan fáj a fejem és még sorolhatnám de a legfontosabb hogy nagyon erős öngyilkossági gondolataim vannak. Barátaimnak és szüleimnek egyszerűen képtelen vagyom róla beszélni de nem is kérdeznek hogy minden rendben van-e pedig adok jeleket és nagyon jól esne a kérdés...jelen pillanatban csak azért nem tettem semmit sem mert anyum él és nem szeretnék neki fájdalmat okozni. Mégis mit kéne hogy tegyek? 21 éves vagyok, nem tudom hogy segít-e a tanácsadásban persze ha kapok valami választ.
2020. ápr. 5. 00:42
 1/3 anonim ***** válasza:
"Adok jeleket"... Megis mit varsz, h kitalaljak mi kene neked? Nema gyereknem anyja se erti a szavat... Meg azt mondja ad jeleket... Menj azt nyisd ki a szad, mert senki nem fog belemenni a hulye gyerekes jatszmakba.
2020. ápr. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kicsit nyersen fogalmazott az előttem lévő de TELJESEN IGAZA VAN.

Beszélj a szüleiddel.

Hidd el sokszor egy beszélgetés ahol mindent kiadsz magadból sokkal sokkal többet jelent mint bármilyen gyógyszer pl.

Én is voltam hasonló helyzetben,pszichológushoz, pszichiáterhez jártam..

De leginkább a sok beszélgetés segített.

Beszéld ki ezt az egészet a legjobb barátoddal.

2020. ápr. 5. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kellene menned. Legalább a háziorvosod hívd fel. Valamit tud adni receptre. Azután, ha a járvány elmúlik, majd el tudsz járni pszichológushoz is.
2020. ápr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!