Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sikerült valakinek legyőznie...

Sikerült valakinek legyőznie a szociális szorongást?

Figyelt kérdés

És az ezzel járó testi tüneteket? Tenyér izzadás, mellkasi nyomás, gombóc érzése torokban....?


Vagy el kell fogadnom, hogy ilyen vagyok?

Túlzott szorongás az nem egészséges és kezelendő?



2020. ápr. 5. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem kell elfogadnod. Kérhetsz segítséget pszichológustól/pszichiátertől. Az antidepresszánsok pl. nagyban segíthetnek elmúlasztani ezeket a tüneteket is.
2020. ápr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
A szorongással menj pszichológushoz az segít és ír fel neked antidepresszánst.
2020. ápr. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Barackoshányás ***** válasza:
Pszichológus beszélget, pszichiáter gyógyszert ad! Egyébként én az előbbihez járok, segített, de nem mondom, hogy teljesen kijöttem már belőle.
2020. ápr. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nemsikerül sehogysem sajnos.
2020. máj. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Nekem sem sikerült teljesen, pszichiáterhez járok, belementem a gyógyszeres kezelésbe, életem végéig gyógyszereket kell szednem.
2020. máj. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A gyógyuláshoz a mélylélektani módszerekre kiképzett terapeuta a legmegfelelőbb (hipnobehaviorista kezelés).
2020. máj. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!