Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert ilyen nehez legyozni a...

Miert ilyen nehez legyozni a szorongast?

Figyelt kérdés

Most probalgatok egy masik modszert, 2 eve vagyok nagyon durvan szorongos. Nem nyugtatgatom magam, hanem ha ramtor a szorongas, akkor nem foglalkozok vele, hagyom, hogy jelen legyen. De ez masnak is ilyen nehez volt az elejen? Kicsit azert meg vagyok feszulve, hogy mikor lobban be, mikor erosodik fel. Eg mindket karom, bizsereg, eg a mellkasom es a vallam. Nyugtassatok meg, hogy csak a kezdet nehez... Olyan, mintha egy horrorfilmet neznek. Amikor jobban vagyok, allandoan azt ellenorzom, hogy mekkora meg a szorongas szintje, elmult-e mar teljesen. Nehez nem megijedni, nem arra gondolni, hogy megint rossz, nem figyelni ra...

22/L



2020. ápr. 11. 16:22
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Szedek gyogyszert, de kis adagot. Nem terapias adagot szedek, hanem az antidepinek a felet. Doki szerint ennyi nekem eleg. Eleg is volt az elejen, jo termeszetesen nem tunt el 100%osan a szorongas, de csitult ahhoz kepest, amilyen volt. En nem tettem semmit, tulajdonkeppen a gyogyszertol vartam a megoldast, nem sportoltam, nem relaxaltam es hasonlok.
2020. ápr. 14. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!