Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert ilyen konnyu kiprovokaln...

Miert ilyen konnyu kiprovokalni a panikot, szorongast?

Figyelt kérdés

Az elmult napokban minden nap eros szorongas, belso feszultseg tort ram a munkahelyen. Ez abban mutatkozott meg, hogy egett a karom (mint amikor elfarad az izom es szetadad a tejsav), feltem, kivert a viz, leizzadtam. A testi tunetek elviselhetoek lennenek, ha nem paraznek ra fejben. Ma reggel ota, (8 ota) azon gondolkozok, hogy megint tuti rosszul leszek, szorongani fogok, panikolni fogok. 20 perc kellett, ram is tort. Ugyanezekkel a tunetekkel, ilyenkor kicsit mocorgok es elmulik, ez most sem tartott fel percnel tovabb, "idoben elcsipem", de felek mi lesz, ha tovabb romlik es tenylegesen rosszul leszek stb.

Hogy lehetne ezt kezelni? Otthon semmi bajom, otthon ha ramtor a szorongas, akkor nagyon gyengen, szinte eszrevetlenul, es azzal a lendulettel el is mulik.


2020. ápr. 3. 08:31
 1/4 A kérdező kommentje:
8 ota bent vagyok a munkahelyemen, csak paran vagyunk most bent, irodai munka. De nem igazan szeretem ezt csinalni, marmint itt nem szeretem. Nagyon nincs is munka, semmittevessel telik a nap, igy van idom agyalni a hulyesegeken.
2020. ápr. 3. 08:32
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Szedjél MagneB6-ot, vagy BolyB-t, ezek csökkentik a szorongást és egészségesek.
2020. ápr. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mostanában mindenkinek nehezebb. Törékennyé vált, elveszett a biztonságérzetünk. Kinek-kinek más a megküzdése. Ami veled történik, a pánik: egyfajta menekülési késztetés. Jó lenne elgondolkodnod azon, nem tudnál-e máshol vagy mást dolgozni. És ha amúgyis van időd, akkor utána nézhetnél, mit csinálnál szívesebben. Lehet, hogy a munkahelyeden belül is tudsz változtatni. Másik szoba, másik asztal, másik főnök vagy csoport nem segíthet?
2020. ápr. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Terveztem valtani, be is adtam sok helyre az oneletrajzomat, de ebben a helyzetben nem nagyon foglalkoznak allasinterjuval. Igy lehet arra "kenyszerulok", hogy itt maradjak meg egy darabig. Nem tudok a szervezeten belul valtani, ez az egy "iroda" van, bankban dolgozok videken.
2020. ápr. 3. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!