Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valakinek bevalt ez a modszer...

Valakinek bevalt ez a modszer a panikra?

Figyelt kérdés
Hogy szembenezek vele? Elfogadom es nem torodok vele? "Beengedem" es atalakitom pozitiv erzesse, hogy ez nem is ijeszto, nem felelmetes, hanem "akarom meg"? Ez a MERJ modszer. Van itt olyan akinek ez bevalt es ezzel a modszerrel idovel teljesen megszunt a szorongasa? Igazabol van benne valami, mert a felelem erzes miatt tetozik ez a dolog, ugye?
2020. ápr. 11. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kevés hozzá. Meg aztán milyen pánikról kérdezel? Orvos által megállapított pánikbetegségről, vagy valami enyhébb dologról.
2020. ápr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Eros szorongasos rohamrol. Panikrohamom mar nincs, kaptam ra gyogyszert.
2020. ápr. 11. 19:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem igazán tudok olyankor gondolkodni, szóval ez a merj dolog, meg hogy éld bele magad nem annyira jön be nálam, csak arra tudok figyelni hogy vegyem a levegőt, különben az sem menne. :D Szerencsére nekem elkerülhető dolgoktól van fóbiám, például klausztrofóbia.
2020. ápr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
En magamnak provokalom ki, eszembe jut, megijedek, ettol megjobban megijedek, es kesz...
2020. ápr. 11. 19:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóképpen voltam. A pánkirohamaim megszüntek, ezért a doik azt mondta, nem kell szednem antidepi gyógyszert. A nyugtatót viszont meghagyta. Így a legkisebb adag fele elég, hogy nyugodt maradjak.
2020. ápr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Es ez a modszer jo volt neked?
2020. ápr. 11. 20:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem vált be. Mondjuk ha felismerem, hogy "csak" pánikroham akkor van, hogy már lexarom és folytatom amit csináltam és elmúlik. Csak sajnos nekem elég változatos rüneteket produkál és gyakran elem meg úgy, higy azt hiszem valami súlyos betegség tüneteit produkálom és az ájulás szélen momdjuk semmi nem segít.
2020. ápr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hat igazabol akkor reszben ezt a modszert alkalmazod. Az a baj en magamat hajszolom bele ebbe. Addig porgetem az agyam, hogy rosszul leszek, hogy rosszul is leszek.
2020. ápr. 11. 22:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem én nem megyek bele a félelmebe. Nem is küzdök vele. Inkább csak beletörődöm ha felismerem, hogy "csak" pánik. Mert ilyenkor nem ijedek meg pluszban, hogy mi bajom van. Ha nem ismerem fel akkor nem működik ez az egész. Próbáltam a leírt technikát. Nekem csak egyre rosszabb lett tőle. A figyelemelterelés hatásosabb. Azért ha tállsz valami új módszert ami hat írd meg nekem is mert pokoli így az élet.
2020. ápr. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!