Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van, aki szed szorongásoldót...

Van, aki szed szorongásoldót szociális szorongásra?

Figyelt kérdés

Van egy ismeröm, aki szed és már vagy 5 éve és jó neki nincs semmi mellékhatás.


Valaki tapasztalat?


Testi tünetek enyhítésére lenne jó valami gyógyszer.

El akarok menni majd pszichiáterhez csak érdekel mások tapasztalatai.

Nem xanax, frontin meg ilyenekre gondolok, hanem ssri szerekre elvileg ezek a leghatásosabbak szorongásra.



2020. ápr. 13. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem volt mellékhatása: gyógyszerfüggő lettem...egyre nagyobb adagokat kezdtem el szedni,és egyre több hülyeségen paráztam,mivel megváltozott a viselkedésem,és később emiatt paranoid gondolataim lettek.Sok barátomat elvesztettem ebben az időszakban,mert elég gázul viselkedtem.Mindenkire másképp hat.Én mondjuk eleve hajlamos vagyok a függőségekre meg a mentàlis betegségekre,esetemben csak rosszabb lett később.
2020. ápr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugtatót szoc fóbiára ne szedj hisz egyre több kell majd belőle ha gyógyszer kell akkor antidepresszáns a jó(az elején nyugtatóval)
2020. ápr. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én valeriánát szedtem már régebben.
2020. ápr. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nálam is ugyanaz mint az elsőnél..
2020. máj. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!