Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszánstól öngyilkosság?

Antidepresszánstól öngyilkosság?

Figyelt kérdés

Egész délelőtt sírtam,már a 2. fajta antidepresszánst és a 3. fajta nyugtatót szedtem. 8 hetet töltöttem pszichiátrián de mindennap azon jár az agyam hogy megakarok halni.

Ülök a sötétben utálok tv-t nézni is.

Párom is nehezen viseli.

30 éves nő vagyok.

9 hónspja tart ez az állapot :(


2020. ápr. 14. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Lehet, de inkább ne. Dobd ki az orvost, és menj oda, ahol nem csak legyógyszereznek és 5 perc alatt elintéznik a bajaidat, hanem törődnek veled és megkeresik a bajaid okát. Sarlatánokkal nem szabad kezdeni, mert ez lesz a vége, ha nem rosszabb.
2020. ápr. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Antidepresszánstól nem könnyű meghalni. Tapasztalat, kétszer szedtem be 50-50 darabot, és láthatóan még mindig élek. Ha kilenc hónap után ilyen állapotban vagy, akkor el van baszva a gyógyszered, mert alapvetően azoktól jobban kellene lenned. Sürgősen újra pszichiáter, akár egy másik!
2020. ápr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mármint hogy antidepresszánstól érezhetek e öngyilkosságot ?
2020. ápr. 14. 19:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Erezheted, ezaltal nem jo neked ez a gyogyszer. Szolj a dokinak, hogy ez bizony cseres lesz.
2020. ápr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Sarlatánokkal nem szabad kezdeni, mert ez lesz a vége, ha nem rosszabb."


Hát azért külsőre meglátszik ki a sarlatán ki nem. 😂 👿

2020. ápr. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet ilyen mellékhatása is ritkán de amint beáll, megszűnik. Kitartás, türelem, higgy magadban.
2020. ápr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!