Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszánstól lehet...

Antidepresszánstól lehet valaki öngyilkos szerintetek? Vagy követhet el gyilkosságot?

Figyelt kérdés
Azért érdekel,mert kellene szednem,de nem merem elkezdeni,pont e miatt. Nehogy kinyírjam a családom,vagy magamat. Sok helyen olvasom,hogy ez drog. Eléggé megijeszt. Viszont tudom sok ismerősöm szedi. Valóban eltompulnak az érzelmek?

2017. máj. 26. 05:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%

Antidepresszáns növeli az öngyilkossági veszélyt az első pár hétben, ezért szoktak mellé nyugtatókat is adni. Bár ha segít a családod, akkor kicsi ennek az esélye.


Gyilkosságot antidepresszáns mellett nem szoktak elkövetni. Igazságügyi pszichiátriában is ismeretlen a fogalom, szóval ha valakit ki akarsz nyírni, ne kend a tablettára, mert ugyanúgy bevarrnak...

2017. máj. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%
Én marha jól éreztem magam már az első fél szemtől is.
2017. máj. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%
Sokféle van. Olvasd el a betegtájékoztatót. Elvileg pont ezen kéne, hogy segítsen, azért nyugtatóval adják a bevezetés időszakában.
2017. máj. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 szenes43 ***** válasza:
34%

Név szerint melyik gyógyszerre gondolsz? Két félét én is szedegetek évek óta de még senkit nem öldöklésztem meg.

Az eltompult érzelmek nem produkálnak gyilkosságot,inkább az ha nem szedsz semmit és a "hang" mondja hogy öljél.

2017. máj. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Dulseviát kaptam. Én is jól éreztem magam tőle nagyon. 5 szemet vettem eddig be a 30 mg- ből. Csak fura álmom volt. Abbahagytam. Mellé Frisiumot kell szednem pár hétig. Esetleg az kavart be? Nem valami biztato a betegtájékoztatója. Amúgy kinyilt előttem a világ. Sokkal szebbnek láttam mindent és aktiv is lettem. De attól is félek hogy közömbös leszek pl. a gyerekeim felé. Akkor mi lesz?
2017. máj. 26. 08:13
 6/20 A kérdező kommentje:
Ti tapasztaltátok a közömbösséget? Mi lesz ha nem érzékelem a gyerekeim szeretetét? Szükségük van rám. Bár ez sem élet,hogy nem merek a házból kilépni,csak 3darab Xanaxszal. Vagy úgy sem. Véleményeket köszönöm!
2017. máj. 26. 08:17
 7/20 anonim ***** válasza:
Én nem tapasztaltam közömbösséget, mindig indokolatlan jó kedvem volt.
2017. máj. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
*indokolatlanul
2017. máj. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Rám is rám férne egy kis jókedv. Vagy legalábbis a szorongás csökkenése.. Híztál tőle ?
2017. máj. 26. 11:15
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem. Hízni sose a gyógyszertől hízol, hanem attól amit megeszel.
2017. máj. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!