Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderlineként hogyan éljem...

Borderlineként hogyan éljem túl, ha idén ballagok így elvesztem a tanárt akihez extrém mértékben kötődök? Rettegek magamtól.

Figyelt kérdés

Aki borderline tudja milyen ez.

Nem szerelem vagy ilyesmi, ráadásul nő. Anyaszerepet tölt be talán a gondolataimban. Mindig rá gondolok, sírógörcsöm van, hogy elvesztem.

Akit mélyebben érdekel egy borderline hogyan éli ezt meg, leginkább angolul “favourite person”-ként (FP) találni róla cikket. Megőrülök, félek, hogy ha végleg vége a sulinak elkattanok és öngyilkos leszek.


2020. ápr. 16. 05:52
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Bocsánat, hogy nem reagáltam, konkrétan csak néztem magam elé hetek óta:(

Sajnálom, hogy sokatok ugyan ezen ment keresztül.

Én még mindig nem érzem, hogy javulna, sőt, most vissza sem írt semelyik FP, tehát padló, de talán jobb lesz.

Remélem igazatok lesz és elmúlik, jó lenne ha nem lenne más, mert ez szörnyű és rengeteg energiámat elvette, hogy mindig pont összefussak velük:D

A pszichivel az a bajom, hogy dolgozik ott rokon, aki nem tud róla, hogy öngyilkossági gondolataim vannak és ez szégyen a családban így csak a szüleim tudják (testvérem se)

2020. jún. 2. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!