Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudok már több...

Miért nem tudok már több napja normálisan aludni?

Figyelt kérdés

Már legalább 2 hete folyamatosan rosszat álmodok amik miatt felkelek. ( éjszakánként leg. 2-3x)


Zombik elől menekülök, szembe szállok velük, de a vége az,hogy meghalok.


John wick vagyok és gyilkolnom kell csomó embert megölök álmomban de a vége az, hogy megfojtanak.


Egy démán kislány van a házamban, meg kell keresnem, de miután megtaláltam felkelek.


A családommal megyek vidékre mamáékhoz vagy onnan vissza. De karambolozunk.



Ezek az álmok nem hagynak nyugodni és folyton ilyeneket álmodok.



2018. júl. 11. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Fáraszd le magad fizikailag, így van esély rá, hogy nem fogsz álmodni vagy nem lesz rossz. Én akkor álmodok rosszat vagy hülyeséget, ha semmit nem csinálok aznap.
2018. júl. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne nézz horrorfilmeket, ne játsz lövöldözős játékokat.
2018. júl. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem stresszelsz túl sokat mostanában?

Nekem mindig akkor vannak a legdurvább rémálmaim, ha pl idegesen fekszem le aludni, vagy valamin nagyon kattogok.

2018. júl. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az álmoknak van jelentésük és mindenkinek egyénileg kell értelmeznie. Általában az ilyen rossz álom, amit te álmodsz, utalhat arra, hogy menekülsz valami gond elől. Van a való életben valami problémád, ami feszít, elnyomod magadban. Keresed ezt a problémát, lehet még nem is világos pontosan, hogy mi az. De meg akarsz küzdeni vele, mégis valamiért elnyomtad magadban.

Van esetleg valami az életedben, ami feszít/ gondot okoz? Stressz/ valami vagy valaki fájdalmat okozott? A feldolgozatlan sérelmek álom formában jöhetnek ki.

2021. júl. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!