Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mivel enyhíthetem a marihuána...

Mivel enyhíthetem a marihuána elvonási tüneteit?

Figyelt kérdés

Napi 5-10 jointot szívtam, kb 2 grammnak felel meg, ráadásul elég erős, THC-dús fajtát fogyasztottam. 2 napja vagyok tiszta, és nem is akarok visszaesni, elegem van abból az életből.

Viszont teljesen kezdek megőrülni, nem, tudok aludni, alig bírok enni, remegek, izzadok és rettenetesen szorongok, úgy érzem mint aki megkattan. Más drogot nem használtam. Mivel tudnám enyhíteni ezeket a tüneteket arra a pár hétre amíg ez tart? Vagy akinek van tapasztalata, nektek meddig tartott? Minden segítséget köszönök



2020. ápr. 17. 23:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Xanaxot nem tudnal feliratni? Panikbetegre, szorongasra nyugodtan hivatkozhat. Haziorvos is felirhatja. A Frontin ugyanaz a gyogyszer.

Atmenetileg annyira sokat segithet. Nekem ugyan nem leszokasban, de brutalis panikbetegsegben segitett, de meg alpesi szerpentinuton hanyinger ellen is. Annyi fele, fajta elviselhetetlen allapoton segitett at.

2020. ápr. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
A CBD-t nem próbáltad?
2020. ápr. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
85%

Erre Xanax kéne szerintem is, de max 2 hétig. Mert ahogy leírtad szerintem arra is rászoknál secpec.


Azt már meg se kérdezem hogyan lehet 2gramm THC rich füvet elszívni naponta. Hogy éltél? Mit dolgoztál? 😃 Vagy gondolom ez volt a melód...

Na mindegy, ez már fizikai elvonás, szóval vagy kibírod a következő heteket, vagy Xanax.

2020. ápr. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Cbd-t próbáltam, van itthon, nem segít, semmi változást nem tapasztalok tőle. Benzodiazepineket nem szeretnék szedni, horrobilis függőséget okozott nem egy ismerősömnél.


3: igazából tudok válaszolni rá. Annyit szívtam -reggeltől estig, mintha csak cigiznék- , hogy a magas toleranciám miatt már alig éreztem a betépettség hatását, így tudtam funkcionálni nap közben is, igaz fáradtabb, punnyadtabb voltam. Zongorákat javítok. Igaz, józanul ezerszer könnyebb.

Alkoholról vélemények? Nem tudok sokat inni, és nem hiszem, hogy rá tudnék szokni, soha nem voltam nagy piás, viszont lehet most meg tudna nyugtatni 1 deci tömény. Csak nem tudom okos ötlet-e ez, nem szereték csederből vederbe esni. Azt az egyet tudom, hogy nem akarok többé füvet szívni, mert extrém módon függök tőle, és egyszerűen nem tudom mértékkel használni, így meg szétcseszi az életemet.

2020. ápr. 18. 01:13
 5/27 anonim ***** válasza:

Akkor inkább sörözz.

Bár ezekre a panaszokra szerintem az alkohol nem igazán jó.


Legalábbis bár hasonló a receptorokon kifejtett hatása mint a Xanaxnak, az alkohol nem teljesen nyugtató. Sőt, szerintem a töménynek nincs túl jó hatása a szorongásra, pánikra és paranoiára.


Személyesen engem pár pohár bor, vagy 2 dl tömény inkább felizgat, és felpörget. Az idegrendszeri depresszáns hatása nem érvényesül.


Akkor már a sör, 2-3-4 doboztól már bekábul az ember. Ott a komló nyugtató hatása. Engem ez jobban emlékeztet a Xanaxra.


0.5-1 mg toleranciafüggően 2-3-4 dooboz sörnek felel meg. Viszont a Xanax tisztán csak nyugtató-altató szorongásoldó, nincs utána másnaposság.


Az alkohol ahogy elkezdi bontani a máj, acetaldehiddé az egyből fokozza a rosszullétet. Valószínűleg a tüneteidet is fokozná. Nekem már pár sör után is ahogy kimegy, fokozódik a szorongás. Beb..szás másnapján meg totálisan felborítja a neurokémiát. Dopaminerg rendszer sír, és beüt a szorongás, depresazió.

2020. ápr. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Igen, egyetértek, és én is tapasztaltam hasonlót. De én nem akarok berúgni. Tömény alatt whiskeyt értettem, a vodka, pálesz engem is csak fejbebäsz és kiakaszt, viszont akárhányszor whiskeyt ittam életemben, az nyugtató hatású volt. Sört nem nagyon bírom, sokat kell inni belőle és nagyon nem esik jól a gyomromnak. A Xanaxtól félek, az a baj...
2020. ápr. 18. 02:06
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

2 hét alatt nem lehet rászokni szerintem... de ha akkor nincs más megoldás. Ki kell bírnod ezt a két hetet natúrban.


Kemény lesz, mert alapból is elég fos a világhályzet.

2020. ápr. 18. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

[link]


Egyébként beleillesz az extrém fogyasztök közé. 😃 gondolom nevelgettél és úgy lett ennyi. Sajnos a neveléssel ez jár. Volt egy ismerősöm neki is volt házi használatra. Állandóan tépett. Mondjuk ez napi 1-2 fickósabb joint. Én már ezt is durván soknak tartottam... nem cigiként szívva.


...

Na de a jó hír, hogy a cikkben is csak ritkák az elvonáso tünetek és hamar elmúlnak. Bírd ki ezt a pár napot, de minimum 1-2 hét és jobban leszel. Sportolj vmit.

2020. ápr. 18. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

[link]


Itt még erről egy írás.... ha jointban szívtad akkor szimplán nikotinfüggés is lehet. Láncdohányosnak számítasz. Bár gondolom cigizni cigizel...

2020. ápr. 18. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Igen, dohányzom, amit nem hagytam abba.

Szimplán úgy voltam képes ennyit szívni ha az anyagiakra gondolsz, hogy minden pénzt erre költöttem, eladtam a cuccaim, ha kellett akkor konzerveken éltem csak tudjak mokit venni, stb

2020. ápr. 18. 03:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!