Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Generalizalt szorongast le...

Generalizalt szorongast le lehet gyozni?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 19. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
xanax al
2020. ápr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem a szorongást kell legyőzni, hanem azt, amitől kialakult, akkor megszűnik a szorongás!
2020. ápr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Attol, hogy ujra panikolni fogok, hogy ujra rosszul leszek. Ez valtja ki.
2020. ápr. 19. 21:34
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Ez egy ördögi kör, én már csak jól tudom.. Pánikbeteg voltam, rendes 20-30perces rohamokkal. Ritka az önmagában csak pánikbetegség, általában együtt jár a szorongással. Kezdetben azért mert félsz a következő rohamtól, utána már nem is fogod tudni a pontos okát hogy miért remegsz, és vagy frusztrált,de a tudatallatidban még ott van a zavar. A leghatásosabb dolog amivel elmúlhat, hogy soha ne unatkozz. Menj - menj-és menj ne állj meg. Tényleg ez kell hozzá. Ha otthon ülsz és unatkozol, TV-zel, stb, akkor csak erősödni fog.Ezt nem úgy értem hogy dolgozd magad halálra, hogy még több stressz legyen rajtad, de járj el szórakozni, edzeni, legyen egy hobbys, tölts minnél több időt társaságban.Sajnos tudom hogy ez most a koronavirus miatt nem jön be, de a kérdésedre válaszolok. Szedj vitaminokat, táplálkozz rendesen, és figyeld meg azokat a cselekvéseket, amik közben kikapcsol ez a szorongás, és azzal tölts több időt. Tedd a háttérbe ezt a betegséget, és egy idő után enyhülni fog. Fedezd fel önmagad, ismerd meg önmagad, és gyógyítsd meg önmagad! Fel a fejjel:)
2020. ápr. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy tarsasagban az elejen nagyon rossz valamiert. Bulizni is ugy tudtam elmenni, hogy az elso fel-egy ora szenvedes volt, utana elmult a nagyon eros szorongas idovel. Az kapcsol ki, ha otthon fekszek az agyban, es pihenek vagy alszok. Kicsit kezdek depis lenni ugy erzem es magaba temet ez az erzes, semmihez sincs kedvem. Bar tegnap atjott 2 baratunk, eleinte ott is szorongtam kicsit, de utana elmult es tok jol ereztem magam.
2020. ápr. 20. 08:11
 6/8 anonim ***** válasza:
mindent lel ehet győzni, akarat és hozzá állás kérdése
2020. ápr. 24. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4es vagyok. Enis sokszor kaptam pánikrohamot discoba, es gyorsan kisiettem a cigizobe ahol legalabb huvos van, es van nemi oxigen..Fokozatosan kell. Elősszor elég 3-4fős társasággal beülni pizzázni vagy bármi. Persze nem most
2020. ápr. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazabol mindig valtozo, hogyan reagalok. Valamikor nagy fos tarsasagban semmi bajom, vagy legalabb hamar elillan a szorongas, maskor meg vegig szorongok es minden pillanatban azt erzem, hogy na most fog jonni a panikroham. Soha nem jon, csak eros szorongasos rosszullet, de igy is rossz.
2020. ápr. 25. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!