Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert vagyok ennyire feszult?

Miert vagyok ennyire feszult?

Figyelt kérdés
Egyedul elek es mikor egyedul vagyok itthon rohadt feszult leszek. De nagyon durvan. Kb egy hetvege nekem feler egy kinzassal. Ilyenkor homalyosan latok, feszit a fejem es nyom a mellkasom, a gondolataim meg csak ugy cikaznak. Duhos vagyok es minden apro dologban a lerosszabbat latom, "katasztrofat gyartok". Azatn es elmulik a munkahelyen, vagyis inkabb enyhul. De alapvetoen is 2 eve feszulest erzek a hasamban es folyamatosan stresszelek, egy bantalmazoi.kapcsolat utan maradt ez. Gondolkodni se tudok tisztan, ez a legjobb szo. Tiszta kodos a fejem. A farkam se all fel semmitol es egy matekpeldat se birok megoldani. Kib*szottul elegem van
2020. ápr. 19. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szorongsz. Pszichologus. :(
2020. ápr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
3on vagyok tul es egyik se segitett... Semmi. Se sport, se meditacio, se gyogyszer. Kezdem feladni
2020. ápr. 19. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!