Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A nyugtató és az alkohol...

A nyugtató és az alkohol kombinációjától tényleg leállhat a légzés?

Figyelt kérdés
Ma olvastam, hogy a kettő együtt légzésleállást okozhat. Ritkán előfordul, hogy nyugtatóra iszok. Nincs szó nagy mennyiségről. 1db nyugtató és max. 3-4 feles. Ennyi még ugye nem okoz komoly gondot?
2020. márc. 6. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Tényleg, de nem ekkora mennyiségtől. Viszont a nyugtató-alkohol kombó hatványozottan rombolja az agyat. Kb ötszörösen, mint külön-külön. pedig úgy is nagyon.
2020. márc. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Az én agyamnak már mindegy. A memóriám amúgy is rossz, egészen születésem óta. Meg egy mentális roncs vagyok és voltam is világéletemben.
2020. márc. 6. 14:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ugyanilyen vagyok, mint a kérdező. De sajnos ennyibe nem lehet belehalni... én sokkal többel is próbálkoztam, bár lehet ha nem visznek el a rohadék mentősök, akkor meghaltam volna végre... infúziót kaptam... francnak hívták rám... bár ha nem kapok infúziót akkor meg lehet csak pár napig rosszul lettem volna, fsz se tudja, de azért jobb lett volna, ha nem visznek el, mert bszottul örülnék, ha ma már nem élnék...
2020. dec. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!