Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szexuális zaklatás. Kinek...

Szexuális zaklatás. Kinek hogy befolyásolja az életét az ilyen gyerekkori trauma?

Figyelt kérdés

Hogy van az hogy évvekkel később , felnőtt fejjel sem teszünk semmit amnak érdekében hogy kiderüljön mit tettek velünk?! Ha magunkért nem akkor a következö áldozatokért.

Annyira dühös vagyok! Ha nem kapom ezt akkor lehet hogy mentálisan egészséges lennék, és boldog lehetnék! Miért családtagok teszik ezt?

Soha nem gondolok rá, nem agyalok rajta azt hittem már rég elfelejtettem , de mikor elgondolkodtam hogy ez lehet az oka a szenvedéseimnek , elöntött a harag.

Ti mit gomdoltok? Hogy zártátok le magatokban? Honnan tudtátok hogy feldolgoztátok a traumát?



2020. ápr. 20. 13:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Onnan tudhatod, hogy feldolgoztad, hogy már nem önt el a harag. Ami teljesen jogos érzés egyébként ebben az esetben. A tehetetlen dühöddel viszont csak magad emészted, és ez neked árt.


Jobban jársz ha beszélsz erről minél többet, akár egy pszichológusnak.

2020. ápr. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!