Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mire utal, ha egy évek óta...

Mire utal, ha egy évek óta napi szinten ivó alkoholista nem kívánja az alkoholt?

Figyelt kérdés

Mindenféle leszokási szándék nélkül. Meg nem is úgy, hogy mostanában túl sokat ittam és rosszul voltam és amiatt ne kívánnám.

Tudom, hogy "örülj neki!", meg minden, én nem is mondom, hogy rossznak tartom, de mindenképp furcsa és érthetetlen számomra. Történt már valakivel ilyen? Vagy van ötletetek, hogy ez mitől lehet? Nem lehet, hogy valami bajom van?


2020. ápr. 21. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Az itteni népek szerint ha napi egy sört iszol már akkor is masszív alkoholista vagy. Térjünk vissza rá ha már fél éve nem ittál.
2020. ápr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz így megmondani mitől lehet, így tippre a szervezeted behúzta a kéziféket, ha van ilyen. Használd ki, és próbálj leállni az ivásról.
2020. ápr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy társasági alkesz voltál, és nincs társaság, nincs ok inni. Vagy egyéb stressz miatt ittál, ami kioktatódott a mostani helyzetben
2020. ápr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!