Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valeriana Relax segithet...

Valeriana Relax segithet feszult helyzetekben?

Figyelt kérdés
Nagyon szorongo tipus vagyok. Ha bulizni kell menni, rosszul leszek, panikolok. Ilyen esetekben, ha erzem, hogy kezd elhatalmasodni rajtam a szorongas, ha akkkr bekapok egy Valeriana Relaxot akkor jobb lesz?
2020. ápr. 22. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Cukorka, főleg ha nagyon szorongó vagy.
2020. ápr. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Ezek a gyógynövényes cuccok csak rendszeres szedés mellett hatnak, akkor is csak kicsit. Nézz utána a "bátorító önközlések" kifejezésnek. Ezekkel még teljesen ki is lehet gyógyulni a szorongásból. Ha meg bulizni kell menni, akkor inkább két feles konyakot kapj be. ;)
2020. ápr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

"Ha meg bulizni kell menni, akkor inkább két feles konyakot kapj be. ;)"


Egyetértek, annál jobb stresszoldó nincs (de azért túlzásba ne vidd, mert a gátlásokat is oldja, és olyant is megtehetsz, amit amúgy nem tennél).

2020. ápr. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Felek az alkoholtol, de igazabol szerintem az a problemam, hogy a becsipve erzes hasonlit a kezdeti szorongashoz, panikhoz es automatice osszekapcsolom a negativ gondolatokkal. Multkor 3 korty gyumolcsos sort ittam, es majdnem panikrohamom lett. Hihetetlen mikre kepes az emberi elme. Barcsak a jo dolgokat is ilyen konnyen bevonzanam. :D
2020. ápr. 22. 13:47
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

En szedtem folyamatosan 18 éves koromban, naponta, szintén szorongásra. Hatni hatott, sokkal nyugodtabb voltam - az már más kérdés, hogy délután 4-5 körül bedőltem tőle az ágyba és reggelig aludtam. Sajnos mellékhatása lehet rendszeres szedéskor az altató hatás, márpedig, ahogy előttem is írták, csak rendszeres szedéskor fejti ki a hatását. Bár jobban belegondolva, alvás közben nem szorong az ember... :)


Tudom, klisésnek hangzik, de egy pszichológus és/vagy önfejlesztő könyvek csodákra képesek, csak ott is meg kell találni azt a szakembert, akivel egy hullámhosszon vagytok, illetve könyveknél elkerülni az ezós vagy Coelho szintű irományokat. Remélem sikerül mihamarabb kimásznod ebből az állapotból!

2020. ápr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Olvasok most egy konyvet, egesz jol bevalik egyelore, bar meg nagyon nagy eles helyzet nem volt, mivel nincs nyitva most semmi. A koncerteket, fesztivalokat nem birom, meg igazabol semmit ahol az ember jol erezne magat. Az a baj, hogy olyan eros lehangoltsag tor ram ha elojon a szorongas, hogy "ez mar megint itt van" es hasonlo gondolatok, hogy elmegy az eletkedvem is.
2020. ápr. 22. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!