Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintem elkapott a pánikroha...

Szerintem elkapott a pánikroham, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy pár perce elkapott egy félelemérzet. Szó szerint halálfélelem jött rám, nehezen kapok levegőt, és olyan érzésem van, mintha jönne a vég. Belülről remegek. Egyedül vagyok most, anyukámmal lakok, ő elment már aludni, nem ébresztem fel, mert nagyon elfáradt ma. Olyan gondolatok jönnek most rám folyamatosan, hogy valamitől meghalok, meg hogy valamilyen halálos betegségem van. Nagyon rossz érzés. Minden ok nélkül kezdtem el ezt érezni. Próbálok a jóra koncentrálni, de nem igazán múlik ez az érzés. Nektek volt már ilyen? Meddig tartott? Segített valami ezen?

2020. ápr. 23. 22:03
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Én sem értem, hogy mi a gond azzal, hogy próbáltam segítséget kérni. Sokat segítettek a válaszok, így hamarabb megnyugodtam, mert alkalmaztam a válaszokban leírtakat. Igen, nem veszítettem el a fejem, de sokkal nehezebb volt így kiírni a kérdést, de sikerült. Köszönöm azoknak, akik segítettek, így ha legközelebb is előfordul, akkor már tudom, hogy mit kell tenni. :)
2020. ápr. 25. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!