Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit írnál annak, aki rád ír?...

Mit írnál annak, aki rád ír? (Depressziós vagyok)

Figyelt kérdés

Írtam már ki magamból a bajomat itt, elég kemény depressziós vagyok sok-sok éve, de a mostani kérdésem nem erre vonatkozik.

A kérdéssel kapcsolatban jött nem is 1 üzenet pm-ben:

Gyere beszélgetni, szivesen meghallgatlak, stb ezekhez hasonlóak.

A kérdésem más depressziós emberekhez szól: ha ti is tettetek már fel itt kérdést és ti is kaptatok hasonló leveleket ti mit válaszoltatok rá? Fogalmam sincs, mit írhatnék vissza nekik, így sosem válaszolok :(


2020. ápr. 24. 04:41
 1/2 anonim válasza:
Ezt egy olyan emberrel aki nem volt még ilyen helyzetben nem nagyon lehet megbeszélni.Szóval általában azt írtam vissza ,hogy úgyse értenéd stb. Depressziós a depresszióssal szerintem jobban megértik egymást.
2020. ápr. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Aha. Hát most erre a kérdésemre megint kaptam 3 üzenetet. Mindegyiket az érdekli, hogy lány vagyok e. Gondolom valaki az ilyen lelki sérült lányokra utazik. Beteg.
2020. ápr. 25. 06:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!