Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós lennék?

Depressziós lennék?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. Családi háttér tiszta, párkapcsolatom stabil. Az elmúlt 4 hónapban minden este szorongás jön rám. Az elmúlt 1 hónapban elég komolyan. Többszörös panikroham(remegés, magas pulzus, tarkó fájdalom, szédülés). A vírussal való tekintettel, sjanso cska telefonon tudtam tegnap beszélni egy pszichiáterrel. Elsőre nem mondott semmit csak gyógynövényes gyógyszereket írt fel. Hétfőn kell visszahívni, ha addig nem jobb áttérünk gyógyszeres kezelésre. Nme tudom mi történik velem, egyre jobban csak megyek le úgy érzem.. Mit csináljak?
2020. ápr. 24. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem depresszió csak pánikroham, fordulj inkább orvoshoz ha tudsz és próbáld meg magad kicsit el lazítani vagy nem szorongani annyit. Csinálj olyan dolgokat amiket szeretsz vagy örömmel töltenek el. Lehet hogy ez az egész mindd amiatt van mert tulreagalod hogy van valami bajod és a végén már annyit szorongsz hogy már e miatt van a baj.
2020. ápr. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Érdekes ami most zajlik le bennem. Érzem hogy mikor rámjön ez az egész valami baj van, de mégsem tudlm magam lenyugtatni. Minden reggel úgy kelek fel hogy a mai nap jobb lesz, este is próbálok nem ráfondolni de mégis. Kíváncsi vagyok az orvos mit fog mondani, nem rudom mennyire van köze hozzá de apukám, és apukám édesanyja is depresszióban, illetve az utóbbi egyéb pszichés betegségben szenbed.
2020. ápr. 25. 01:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha voltak a csaladban hasonlo betegek, akkor nagyobb az eselyed neked is ra. Legalabbis a hajlam benned lehet. Ez nem depresszio, hanem eros szorongas, vagy panikbetegseg. Jol irja az elso, nalam is ez van, magamat nyomom bele megjobban a negativ gondolatokkal. Probald meg a citromfu teat, B vitamint, magneziumot vagy, hogy este valami mast csinalsz abban az idoszakban, amikor rad jon. Eszre fogod venni, hogy ha eltereled a figyelmed es nem gondolsz ra, nem is jon elo.
2020. ápr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!