Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Állandóan a legkisebb dolgon is fel tudom magamat húzni, tök könnyen feladom, ráverek hármat az asztalra, már vettem egy boxzsákot is annyira nem tudom kontrollálni magamat 18 évesen. Ma pl INFORMATIKÁBÓL kellett volna beadjak feladatokat, de nem irta le a tanár a lépéseket stb.. olyan ideges lettem hogy a fejemet kezdtem el verni erőből, a hajamat ki tudtam volna tépni, ordítottam a párnába, és 2 óráig az ágyamba feküdtem, és néztem ki a fejemből. Mi bajom lehet azon kívül hogy nem vagyok százas? Most jutottam el arra a pontra hogy egyáltalán feltegyem a kérdést. Most úgy érzem hogy ég az agyam vagy nem tudom. Fiú vagyok természetesen..

2020. ápr. 25. 15:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és ha hozzám akarnak szólni a szüleim egyből belül olyan ideges leszek, mint egy állat..
2020. ápr. 25. 15:23
 2/4 anonim ***** válasza:
Hormonok, és belső feszültség. Lényegében nincsenek levezetve az energiáid. Soprtolj. De ne csak ímmel-ámmal, hanem, mint az állat. Nyugodtabb leszel, és jobban tudsz koncentrálni is. Hajtsad a csajokat is, amennyire a körülmények engedik. Ne aggódj, idősebb korodra elmúlik ez a sok energia. Én már leszoktam a csapkodásról, mert utána egy óráig pihennem kéne. :)
2020. ápr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 AbysmalChaos ***** válasza:
Akár valami lehet a múltból amit nem dolgoztál fel pl kiközösítés, bántalmazás, depresszió
2020. ápr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Depresszió stimmel, valamint szorongásom is van/volt. Trauma féleség is, de ezekbe nem szeretnék belemenni.
2020. ápr. 26. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!