Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezdek befordulni az itthon...

Kezdek befordulni az itthon léttől. Elfogalalom magam amennyire tudom, de a magány egyre jobban legyűr. Sokmindenhez, meg amúgy sincs kedvem. Ti, hogy vészeltek át napi 24 órát? 34/f

Figyelt kérdés
2020. ápr. 27. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy lehet kibírni ha rugalmas vagy. Ha rossz idő van filmezz, ha jó akkor menj ki sétálni, kerékpározni. (akár maszkban)
2020. ápr. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Úgy, hogy nem ülök otthon. Egyrészt munkaügyben is kell mennem, másrészt szinte minden nap járok sétálni, kirándulni.
2020. ápr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tartom a korábbi napi rutinom. Reggel 5:50-kor kelek, 7-re lemegyek edzeni, 9:30-tőle munka. Délben elmegyek sétálni, délután pedig bevásárolok.

Az utazás, és a kikapcsolódási lehetőségek hiányoznak, a Netflixet, HBO GO-t, YouTube-ot unom.

2020. ápr. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én mára sokallottam be, hiányzik a család, a barátok, ismerősökkel a személyes beszélgetések, az, hogy nem mehetek ahová akarok, unom a sok fertőtlenítést, reménytelennek érzem a helyzetet, megfulladok az utcán a maszkban, stb.
2020. ápr. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igazatok van mindegyikőtöknek.

Én táppénzen vagyok, lábtörés miatt február óta.Nekem is a kimozdulás hiányzik.Igaz, hogy egyedül vagyok, de ha lehetne mászkálni, jobban menne az idő.

2020. ápr. 27. 13:52
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát igen, lábtöréssel nem lehet mászkálni, ez tény. :(


Nekem is kicsit rosszul jött ki, mert én január végétpl közel egy hónapig nagyon beteg voltam (99% amúgy, hogy koronavírussal, az orvos szerint is; nyilván ezt utólag mondta, mivel januárban erről még szó sem volt), és akkor meg ezért voltam bezárva itthon. Mikor végre elindulhattam, akkor meg jött ez az izé... Már én is kezdek megőrülni. :(

2020. ápr. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6

Az nem semmi, ha átestél a koronán.

Amúgy teljesen megértem, amit mondasz.

2020. ápr. 27. 21:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem felkarom volt eltörve, emiatt voltam 6 hétig "karanténban", kezem hasamhoz kötözve, nem tudtam kabátot felvenni, így kimenni sem levegőzni, alig vártam, hogy jöjjön a tavasz, levegyék a kötést és kimehessek nagy sétákra, így aztán duplán megvisel a karantén, újra nem mehetek ki.
2020. ápr. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

olvasd a bibliat, az Ur Jezus hamar visszajon es utanna nagyon nagy nyomorusag lesz.

Ezek mind mind jelek a felkeszűleshez.

Keszűlj fel, mert elkezdodtek megtortenni a bibliai prófeciak

2020. ápr. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!