Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt akinek a pszichoterápia...

Volt akinek a pszichoterápia egyértelműen rontott az életén?

Figyelt kérdés
Legalább 1 év heti rendszerességgel végzett terápia után?

2020. ápr. 29. 11:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
58%
Igen, nekem. Amikor abbahagytam, szélsebesen javult az állapotom. Na, azóta nem akarok látni pszichiátert, pszichológust, de még tévében sem!
2020. ápr. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
28%
nekem is minden rosszabb lett, mikor pszichológushoz mentem!
2020. ápr. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Tehát minimum 1 év megfeszített önismereti meló után tapasztaltátok, hogy nem változott semmi vagy egyenesen rosszabb lett?
2020. ápr. 29. 11:44
 4/26 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem ha az agy eltemet rossz dolgokat, annak oka van, és ha az elásottat előbányásszák, abból igenis baj lehet.
2020. ápr. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
18%
igen, meg miért kéne ezt kibeszélni? Így a problémára meg az ezeréves *arságokon van a hangsúly,ezen fogunk kattogni, szerintem így kialakulhat több mentális probléma..én legalábbis magamon tapasztaltam.tudtam jól mit akarok,változtatni stb,erre elmentem pszichológushoz aki gyerekkoromtól kérdezett!!!..... a másik meg ha állandóan a problémát emlegeted,beszélsz róla megrekedsz..
2020. ápr. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
54%
és nem mindenki úgy dolgozza fel a "traumát",akármit, ha beszél róla,nem temeti el, hanem egyszerűen hagyja a múltban.megtörtént,kész..valakinek ez tényleg árt!
2020. ápr. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Szeretném, ha nem offolnátok szét a kérdésem a pszichoterápiáról való véleményetekkel, tisztán tapasztalatokat várok EGY ÉV heti rendszerességgel végzett pszichoterápiát alapul véve!
2020. ápr. 29. 12:04
 8/26 anonim ***** válasza:
37%
szövegértés??? Igen, rontott!
2020. ápr. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
24%
amúgy meg legyél nyitottabb az életre, és köszönd meg ha valaki veszi a fáradtságot és ebben a témában próbál oldalt foglalni tapasztalat alapján is....
2020. ápr. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok az ellenpélda. Én 2 évig jártam heti rendszerességgel, és egyértelműen javított az életemen. Nem rontott.
2020. ápr. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!