Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anya odaadta a 4 éves cicánkat...

Anya odaadta a 4 éves cicánkat, mi lesz most?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz a hangulatom, sokat sírok, benti cica volt.Sokszor aludt velem, feldobta a napokat. Nagyon hiányzik:'((( benti cica volt....
2020. ápr. 29. 18:30
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
bocsánat, véletlenül kétszer írtam...alapból nagyon rossz időszakban vagyok,és úgy érzem ez már nagyon lehúzott...nagyon depressziós vagyok, 2 hónapja nem megyek sehova,a szerelmem elhagyott..összeroppanok teljesen
2020. ápr. 29. 18:31
 2/18 A kérdező kommentje:
az vigasztal, hogy kinti-benti cica lesz..nagyon aranyos lány vette magához.Nálunk csak bent tudott lenni meg az erkélyen..jó lesz neki,tudom:(
2020. ápr. 29. 18:33
 3/18 anonim ***** válasza:
Miért adta oda?
2020. ápr. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
nem higiénikus,azért..a sok szőr miatt,éjszakánként felkelt minket,hajnali 3-4kor etetni kell,és nagyon sokba van,meg nem teljesen szobatiszta...
2020. ápr. 29. 18:37
 5/18 anonim ***** válasza:

Hát egy macska sajnos ezzel jár, erre anyukád nem gondolt? Ő a felnőtt, neki kellett volna ezeknek utánajárni, mielőtt megengedi. Most is persze a cica szív a legjobban, aki nem tehet semmiről.

A lánnyal esetleg nem tudod tartani a kapcsolatot? Kérd meg, hogy ha neki nem teher, mondjuk legalább 3-4 hetente írjon pár sort vagy küldjön néhány képet a macsekről.

2020. ápr. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
én tudom, hogy jobb helye lesz ott ahova ment, udvaron is süttetheti a hasát majd,hempereghet a fűben,bent is lehet majd..csak na,érzelmi oldal ott van,4 évig velünk volt...sajnálom nagyon:(
2020. ápr. 29. 18:48
 7/18 anonim ***** válasza:
63%
És létezik az a lány, vagy inkább az erdő szélére bacta ki édesanyád a macskát?
2020. ápr. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
persze,hogy létezik...én is lent voltam, mikor elvitték,de nem volt beleszólásom...:(
2020. ápr. 29. 19:01
 9/18 A kérdező kommentje:
nekem elegem van már az életből:(
2020. ápr. 29. 19:02
 10/18 anonim ***** válasza:
Hát akkor kérjél tőle képeket. Ha látod, hogy jól érzi magát, akkor te is megnyugszol.
2020. ápr. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!