Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van esélyem még találkozni...

Van esélyem még találkozni egy lánnyal, akit nem ismerek csak annyit tudok róla hogy odaadta nekem a rétesét, amit nem tudott megenni?

Figyelt kérdés
Múltkor sétálgattam egy bevásárlóközpontban egyedül.Egyszercsak odajött hozzám egy lány hogy ne haragudjak nem kérem e a rétesét mert ő nem tudja megenni.Mondta hogy nem harapott bele csak letört belőle.Elfogadtam tőle,finom volt a rétes.Azóta sokszor eszembe jut a lány.Hosszú szőke haja volt fekete miniszoknya és harisnya volt rajta.Rendesnek látszott.Lehet hogy össze hoz még vele a sors?
2019. okt. 16. 13:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Amúgy ez Budapesten történt ahol egy csomó hosszú szőke hajú lányt látni nap mint nap:)
2019. okt. 16. 13:41
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Ez nagyon aranyos és picit vicces is :D kitudja, ha a sors is úgy akarja, még összefuthattok :)
2019. okt. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%

Kétlem, hogy összejönne veled, mert te csak azért úgy vagy oda érte, mert jól nézett ki+ hozzád szólt két szót. Ez neked meg elég, hogy belehabarodj.

Nem tudom, számomra elég visszataszító lenne, ha valaki gondolna rám csak mert miniszoknya volt rajtam egyszer.

Szerintem elég kicsi az esélye, hogy pont azzal a lánnyal személyiségben is passzoljatok, akiről csak annyit tudunk, hogy szóba állt veled 2 másodpercig.

2019. okt. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nemcsak a miniszoknya miatt gondolok rá.Talán az túlzás egy kicsit hogy belehabarodtam:)
2019. okt. 16. 13:51
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Pedig nagyon is belehabarodtál, mert egyfolytában azon agyalsz, hogy vajon mikor fogtok megint talizni valahol véletlenül. :D
2019. okt. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jó lenne,megkérdezném tőle hol vette a rétest mert nagyon finom volt.Persze az is lehet hogy ő sütötte:)
2019. okt. 16. 14:03
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Te nem a lányba habarodtál bele, hanem abba az érzésbe, hogy egy nő megszólított, váltott veled 2 szót, és nem haltál meg. Ne aggódj, majd elmúlik.
2019. okt. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem mindennap szólítanak le lányok az igaz.
2019. okt. 16. 14:21
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez elég fura egy helyzet. Szerintem ismerkedni akart, csak nem vetted a lapot.
2019. okt. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Barackoshányás ***** válasza:
Jézus, te komolyan elfogadtál egy vadidegentől egy rétest? (Tudom, a lényeget ragadtam meg)
2019. okt. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!